Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkó velem a...

Miért ilyen bunkó velem a kozmetikus? Már majdnem rángatóztam az idegtől mikor ma nála voltam.

Figyelt kérdés

A szempillámat szoktam hozzá járni megcsináltatni, nem is olcsón, 3 hetente és 7 ezer forintot elkér egy alkalomra.

Ma korábban érkeztem, erre ő:

-Jaj ne, te már itt vagy? Most lenne időm enni! Mindig késel bezzeg most tudsz hamarabb jönni.

Mondom tőlem egyen, nem kell elkezdenie, csak most tudtam ideérni.

Nem tudtam mire vélni.

Szép lánynak tartanak, de ő még egyszer sem dícsért meg, amivel nem lenne gond, csak amíg ott vagyok mindenki mást hallgatok, hogy pl. NEKI szép a szája, és ezt így kihangsúlyozza.

Egyetemre járok, szerencsére jó anyagi körülmények között élek.

Kérek időpontot, hogy mondjuk egy bizobyos nap nekem csak délután jó mert dolgom van,

Erre ő: Mások dolgoznak, ne vedd el a délutáni alkalmakat te aki úgyis mindig ráérsz?

Hát beszarok komolyan :D Szerintem egy 300 ezret már biztos otthagytam nála.

Mi baja van?

Ti váltanátok?


2019. szept. 30. 19:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem, nem szoktam késni, legfeljebb 1 percet.
2019. szept. 30. 19:12
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Váltanék, ez nem kérdés.
2019. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csak egyszerűen éhes volt. Bár,aki így bánik a vendégeivel,azzal tuti nem állnék szóba, szóval szerintem menj máshova.
2019. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs itt valami szakmabeli? :D Nem hiszem hogy mindenki így bánik a vendégeivel, de persze lehet, hogy csak engem utál és ezért köt bele mindenbe amit mondok :D
2019. szept. 30. 19:21
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Azt akarja hogy vedd már észre hogy idegesited és menj máshova . Őszintén...Ennyi. Nem kell a dolgokat túlgondolni..nem mondja meg kerek perec hanem celozgat rá. Tudja hogy kellemetlen helyzetbe hoz téged és így majd hatni fog rád.

Nem kérdés hogy válts. Mit keresel még ennél a libánál egyáltalán ha így beszél veled ?


Tudod ..nem a bohócot kell szidni ..magadtól kell megkérdezni miért jársz meg mindig el abba a cirkuszba...

2019. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Még jó hogy évek óta hozzá járok...

Szerintem csak simán irigy mint a dög, de az sem jobb.

2019. szept. 30. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit gondolkodsz ezen ennyit? Ne jàrj hozzà, és kész.
2019. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Keress más pillást. Vendéggel nem illik így beszélni, meg pofákat vágni, ha ebből él.
2019. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Aki bunkó velem, az felejtős, nem fizetek tovább
2019. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 qkker1 ***** válasza:
81%

"Szerintem csak simán irigy mint a dög, de az sem jobb."


Szerintem menj máshoz, nem fog könnyeket hullatni utánad, csak vigyázz, a miszpitsákat máshol sem szeretik!

2019. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!