Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a nem törődömség...

Miért van ez a nem törődömség a természettel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megtudni,hogy ki mit gondol arról,hogy miért lehet az,hogy azt làtom körülöttem,hogy nem nagyon foglalkozik senki az természettel. Elso pelda: perwollal mossuk a ruhainkag,mikozben mergezzuk a sajat ivovizunket. Tudom,tudom meg van "tisztitva" de attol még ugyan ugy benne marad valamennyi biztosan. Miert nem hasznalnak az emberek inkabb mosodiot? Egy ceges bulin miert kell elpazarolni 50 muanyag poharat aztan a kukaba dobni? Miert kell a jarral mosogatni? Miert nem jo egy öko mosogatoszer? Ahh nem is ertem,miert nem jo a termeszetes. Ti mit tesztek azert,hogy ovjatok a kornyezeteteket? Elore is koszonom szepen a valaszt :)

2019. szept. 30. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem tök mindegy nekem,hogy ez meg ez lesz?Úgyis meghalok. Ez a hozzáállás. Ez van nagyon sok embernél. Majd valaki más megoldja.
2019. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokan nem gondolnak bele ezekbe. De nagyon sok ember még ha be is gondol ezekbe,akkor sem változtatnak semmin. Szerintem sokan egyszerűen lusták megvédeni a természetet.
2019. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert tévedésben vagyunk a helyünket és szerepünket illetően.

Nem értjük, hogy a bioszféra szuperorganizmusának egy populációja vagyunk, aminek az egész élő organizmusban volna funkciója és létünk a bioszféra lététől függ.


Olyanok vagyunk, mint a rákos sejtek, akik nem tudják, hogy a betegség amit okoznak őket is elpusztítja a végén, csak őrülten szaporodnak.

2019. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!