Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha az idősebb férfiak...

Baj ha az idősebb férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel itt ezt a kérdést, mert nem ismer senki.

Baj ha már például fantáziátlan az egyik tanáromról? Fiatal lány vagyok, és mindig szégyelltem ezt. Van rá okom? Miért van ez így, van valami pszichés háttere?



2019. okt. 1. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2019. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Apakomplexus. A pszichomókusok szerint baj.
2019. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Fantáziálni nem ciki egyáltalán. De tudd, hol a határ és azt is, hogy még gyerek vagy még egy 30-ashoz vagy pláne még idősebbhez (feltételezem a tanár miatt, hogy középiskolás vagy). Ne hagyd magad kihasználni, mert sajnos sok kujon szereti a tapasztalatlan tiniket hitegetni. De még egyszer mondom, a fantáziálásban nincs semmi rossz:) szinte mindenkivel előfordul, még a fiúkkal is, hogy belezúgnak a tanárnénibe.
2019. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is az idősebbek jönnek be. Saját korosztályom még gyerek. :)
2019. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, ez gyakori. Majd elmúlik.
2019. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem baj, ennek van divatja, csak ne a tanároddal.

Csak arra figyelj, hogy időben pottyants ki egy gyereket, nehogy lecseréljenek egy másik 18 évesre

2019. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!