Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz?

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Ma voltam állásinterjún, és annyira izgultam, hogy dadogtam sokszor, illetve teljesen összevoltam zavarodva! Ettől függetlenül felvettek egyébként! Valamiért van bennem egy megfelelési kényszer, illetve az hogy kiszúrják a hibáimat, és ezek miatt sokszor remeg a hangom, dadogni kezdek, elfelejtettem amit akartam stb! Viszont fura mert ha nagyon jó kedvem van, akkor könnyebben beszélek idegenekkel! Depi alatt vagy után viszont nem! Érdekes mindenesetre! Tippet tudtok esetleg adni? Többet járnék vajon környezetbe, akkor elmúlna? Vagy doki? Mit javasoltok? Szeretnék idegenekkel beszélni nagyon, de egyszerűen nem megy! Leblokkolok, lebénul a nyelvem stb stb. Köszi a választ! 20/F

2019. okt. 2. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondják hogy az ilyen embereket jobb bedobni a mélyvízbe egyből. De én szerintem ez csak részben igaz, ugyanis sok iylen ember szorong, ragodik utána hogy leegette magát, és egyre rosszabb lesz! En is így vagyok vele, de ettől függetlenül próbálok menni és menni előre!
2019. okt. 2. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Jó a hozzáállásod szerencsére, és igen, gyakorlás teszi a mestert. Próbáld elképzelni úgy az idegeneket, mint a barátaidat, vagy mint akik 10 perc múlva azt újságolják valaminek, hogy milyen jót beszélgettek veled :) aztán lehet így elmúlik a lámpaláz.
2019. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Menj ki az utcára és egy ismertebb intézmény közelében (fürdő, könyvtár, sportpálya, bármi), illetve attól néhány saroknyi távolságra, állíts meg embereket random az utcán, hogy hol találod az adott intézményt. Remélem nem faluban laksz,mert ha igen akkor menj be legalább a legközelebbi városba :) . Minél messzebb lévő inntézmény után érdeklődsz annál nehezebb a dolog, mert annál többet kell beszélgetni azzal aki megpróbál útba igazítani. Nem baj ha te tudod, hogy hol van az a hely amit keresel. nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy gyakorold a kapcsolatteremtést idegenekkel és gyakorold a kommunikációt. Ha gond nélkül megy, találj ki magadnak hasonló de nehezebb feladatot és azt is csináld , amíg nem megy zsigerből. Én ezt javaslom neked, mint olyan ember, aki nagyon zárkózott volt, de ma már bárkivel bármit meg tud beszélni. Sok sikert!
2019. okt. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyha állásinterjún voltál, akkor nincs is komoly bajod. Egyébként a mélyvíz az nem jó ötlet. Meg aki ilyen szavakat használ, hogy depi meg doki, az szerintem nem is szorongó személyiség.
2019. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!