Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek 30as korotokb...

Hogyan kezelitek 30as korotokban a kontrollmániás szülőket?

Figyelt kérdés

Tartanom kell velük a kapcsolatot személyesen is, akkor is ha nem lakunk együtt.

Hogyha lehet, valamennyivel több tanács kellene, mint "én nem foglalkoznék ilyen emberekkel", köszönöm szépen :) .



máj. 17. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Felnőtt emberként nem KELL tartanod senkivel sem a kapcsolatot, ha te nem szeretnéd.


Minnél kevesebb információt közölj a szüleiddel az életeddel kapcsolatban, akkor nem tudnak mibe beleszólni.

máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, hogy anno nem fektetted le a határokat hanem benyelted a dolgot. Csapj az asztalra, az sem baj ha megsértődnek. És ne avasd bele őket az életedbe.
máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Csökkenteni kell a találkozások és hívások számát.
máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Most mit vársz mit írjunk? Max csökkenteni vagy késleltetni lehet az idegeskedést. Legyen tököd és legyen már saját akaratod! Most ő nekik kéne kompromisszumot kötni ha te már megtetted!
máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem jó, ha most akkor ezentúl semmit sem mondasz el, mert ha netán bajba kerülnél, ki fog segíteni rajtad?


Szerintem az apró csprő dolgokst nem kell elmondani, mint pl. Rossz napod volt, beverted a térded, összevesztél Marival, stb. De komoly, súlyos dolgokat mindenképp beszélj meg a családoddal, mint pl. Ha elveszik a lakásodat, vagy valaki kihasznál, fenyeget, kirabol, ilyesmi.

máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Bocs a hibákért, csak mobilról írni kicsit nehéz :) 5-ös voltam.
máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ők neveltek fel, egy hálátlan f*reg aki ezt nem értékeli.
máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

KB 25 éves koromig nyeltem a hülyeségeiket. Amikor kinyiottam a számat és kiálltam magamért még én voltam a hálátlan suttyó. Azóta nem tartom velük a kapcsolatot, mindennek már 6 éve. Az első másfél hét volt furcsa utána mintha kicseréltek volna. Rögtön nyugodtabb lett az életem. Most ha annyira nem rossz a helyzet akkor ennyire durván nem kell velük szakítani de fektesd le a határokat mibe szólhatnak bele és mibe nem.


31/f

máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk úgy, hogy nem tartom velük a kapcsolatot csak azért mert "kell".
máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!