Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már arra példa, hogy...

Volt már arra példa, hogy akivel kavartatok (szexuálisan kapcsolat terén is) nem mertétek felvállalni nyíltan?

Figyelt kérdés

Pl: Csúnyácska volt populárisan,de nektek valamiért mégis tetszett és titokba megcsináltatok mindent akár évekig..

Vagy ha,az illető családi háttere nem volt példás (züllött alkesz családtagok) de a sráccal/nővel kapcsolatot folytattatok..!

Egyáltalán,utána nincs kicsit az embernek lelkiismeretfurdalása,hogy talán a sors később visszaadhatja?


2019. okt. 5. 06:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát a kecskét nem szogtam mutogatni senkinek.
2019. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
igen, én a kövér nőket szeretem szexuálisan, de a társadalom előtt sosem mertem felvállalni.
2019. okt. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy kedves hölggyel, mert kiderült róla, hogy anno férfi volt.
2019. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as

Eredj már ! :D

2019. okt. 5. 07:28
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha a térsadalom előtt nem merünk felvállalni valamit,akkor az nem a mi gyengeségünk jele?

Így miben különböznénk ilyen téren a többi begyepesedett,szűklátókörű embertől?

Elvárásoknak kell élnünk?

Ha igen,az már régen rossz!

2019. okt. 5. 07:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt akivel jartam de semmi komoly.

Hat tajszolassal beszel sajnos en sem mutattam be senkinek.

Ha nem lett volna buta is, (abszolut logikatlan èrvelèsek, önallotlansag, empatia hiany, tisztelet hiany, stb) azaz komoly kapcsolatot lehetett volna ra alapozni akkor talan felvallaltam volna pl csalad elött, de a kollegaim elött akkor sem

2019. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*en nem gyengesegnek tartom hogy nem vàllaltam fel öt. Hanem csupan nem köteleztem el magam mellette ugy hogy fel kelljen vàllalnom
2019. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
27 évesen együtt voltam egy 42 éves nővel. Sehol nem jelentem meg vele ismerösök előtt. Végül észrevette hogy szégyenlem és szakított velem.
2019. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
47 éves nőként együtt voltam egy 27 éves fiúval, de titkoltam mindenki előtt, mert együgyű volt szegény.
2019. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne felvállalni? Valaki számon kéri,vagy mi?
2019. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!