Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti összejönnétek újra az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek újra az exetekkel? Vagy volt már rá példa?

Figyelt kérdés

Mi a nyár elején jöttünk össze először. Egy hónap múlva szakítottam vele mert úgy éreztem csak barátként szeretem de nagyon jó barátok maradtunk. Viszont több hete érzem azt hogy újra szeretem szerelemből. Elis mondtam neki hisz legjobb az őszinteség. Ő is mondta hogy még mindig szeret és most megint együtt vagyunk.

A barátaim szerint rossz ötlet volt, mivel ha egyszer már megtörtént hogy kiszerettem belőle akkor most se lesz másképp. Szerintetek?



2016. szept. 13. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megtudna változni akkor igen. Mert iszonyat szeretem csak kikészít néha.
2016. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt 4 honaposan éreztem a mostani párommal de vissza szerzet és oktoberben leszünk 2 éve együtt nagyon szeretjük egymást
2016. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két exemmel is összejöttem újra.

Az egyikkel javult a szakítás után a kapcsolatunk, nagyon nagyon jó volt, de néhány hónap múlva egy másik ok miatt szakítottunk, nem volt más választás.


A másik exemmel is összejöttem újra, még most is vele vagyok, és nagyon szerelmes vagyok belé, életem legjobb döntése volt. Ne bánd meg!

2016. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap kúrtam egy hatalmasat az exemmel. Úgy tűnik hiányoztam neki :DD
2016. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mmindenkinek! Főleg neked négyes :D remélem jó volt :DD
2016. szept. 14. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen ;D Nagyon jó volt..... csakúgy csattogott a kis popsija a combomon :DD imádta + én is.
2016. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!