Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy az emberek...

Lehetséges, hogy az emberek agyai közt kapcsolat van? Példa lent.

Figyelt kérdés

TEgnap megnéztem egy olyan ember profilját facebookon, akit csak onnan ismerek és már 3 éve töröltem az ismerőseim közül. Erre ő ma lájkolta egy 4 éves hozzászólásomat.


Én semmilyen kapcsolatban nem voltam vele 3 éve, tegnap sem tetszikeltem semmit sem, erre ő pont ma, nem két héttel ezelőtt vagy 3 hónap múlva, hanem pont 1 nappal utána lájkolja egy hozzászólásomat.


Szerinted léteznek ekkora véletlenek, mert már több hasonló is történt velem, hogy gondoltam valamire aztán részben vagy egészben beteljesedett.


2015. jan. 28. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat facebookozol, akkor egy ilyen eset sztem írható a véletlen számlájára. Ettől függetlenül azt gondolom, ha két ember között szoros kapcsolat van, eljuthatnak hozzájuk a másik érzései, gondolatai.
2015. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:D loál
2015. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van! Ha nagyon közel álltok egymáshoz és hasonlóan gondolkodtok, megérezheted a másik gondolatait. Nekem apámmal ez rendszeresen előfordul és tuti, hogy nem véletlen. Példa:

Arra gondoltam egyik délelőtt, hogy apámnak megcsinálok a kocsiba egy válogatás CD-t. Erre rá pár percre felhívott telefonon, hogy mikor csinálok neki új válogatás CD-t a kocsiba. Előtte több éve nem volt erről szó.

2015. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!