Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezdeményezzek beszélgeté...

Hogy kezdeményezzek beszélgetést ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy suliba jár velem, nagyon szimpatikusnak tűnik. Viszont van egy olyan bajom, hogy nem vagyok kezdeményező típusú ember, ő meg mindig több méterről kerül mindenkit. Tudom, hogy lenne közös témánk, hiszen benne vagyunk egy Facebook csoportban, amiben egy zenei stílust kedvelő emberek vannak. Viszont csak úgy nem merek odamenni hozzá, és lehet fura lenne csak úgy ráírni egy közösségi oldalon.


Szerintetek hogy kezdeményezzek?17l


2019. okt. 5. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez a két lehetőséged van. Odamész suliban, hogy láttad a facebook csoportban; vagy írsz neki, hogy egy suliba jártok. Onnantól jöhet a zene, és ha erről tudtok beszélgetni, akkor bármilyen téma. Nálad a másodikat javaslom, mert így jobban átgondolhatod, mit akarsz mondani, utána már úgyis lehet a suliban köszönni, beszélgetni.
2019. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szociális fóbiás vagyok, szóval nekem nem lenne kérdés, hogy facén írnék rá 😃
2019. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!