Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Uj suliba mentem es megtudtam...

Uj suliba mentem es megtudtam valakirol hogy kpoper, csak ugy mint en. hogy kezdemenyezzek vele beszelgetest?

Figyelt kérdés

meg nem nem tudtam eddig ismerkedni, viszont egy veletlen miatt megtudtam hogy az egyik osztalytarsam kpoper, es ugyan azokat a bandakat hallgatja mint en.

hogyan beszelgessek vele? felek ha odamegyek hozza ezzel az egesszel akkor ilyen creepy stalkernek fog hinni



2019. szept. 2. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Írj magyarul, légy szíves, így fogalmam sincs, mid fáj.
2019. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem fusel elöle, ber grill is megmonta, aból baj nem lehet!
2019. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia,

Odamész és mondasz valami olyat esetleg:

Szia véletlenül láttam, hogy te is .. hallgatsz. Én is sok számukat ismerem, tök jók nem? Melyik a kedvenced? Mit gondolsz a ...-ról szerintem ők is .. jók..


Üdv.

2019. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Egyet értek a 3-massal, vagy például indíthatnád úgy is beszélgetést, hogy:

"Szerinted milyen hatással lenne ezeknek az előadóknak a globális világnézetére és a spirituális énjük yin-yang egyensúlyára, egy 3 évnyi észak-koreai katonai szolgálat?"

Üdv!

2019. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Sehogy. Ismerkedj normális emberekkel.
2019. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Kezdetnek tanuld meg helyesen leírni a kifejezéseket és tanulj meg helyesen írni.

KPopperek vannak nem kpoperek, nem kborsok vagyunk.

Mint minden normális ember megszólítod és elkezdesz értelmes mondatokat megfogalmazni az agyadban, majd azokat kiejted a szádon.

2019. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha látsz nála valami kpop cuccot, jegyezd meg, hogy tetszik (pl táska), utána menni fog :D
2019. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!