Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen okok vezetnek ahhoz,...

Milyen okok vezetnek ahhoz, hogy valaki ilyen furcsa viselkedésűvé váljon?

Figyelt kérdés

Adott egy lány. Fürdésen és körömvágáson kívül nem ápolja magát, vagyis a körmét sem magának vágja, mert az anyukája teszi azt (22 évesen). Fogat nem mos, haját csak akkor mossa meg, ha már zavaróan viszket neki. Minden fejvakarás után látványosan megszagolja az ujjait. Bő pólókat hord és színes nadrágokat. Nem volt párkapcsolata, de nem is akar sosem, tagadja azt is hogy nő lenne. Babázik, pelenkázza a játékbabákat, beszél nekik. Rendszeresen magában beszél, az úton sétálva is. Nem tudja visszafojtani a beszédet, szinte magától jön neki. Grimaszolni is szokott, tikkjei vannak. És most jön a meglepetés: értelmileg nem tűnik visszamaradottnak, szépen és választékosan beszél, ért a szakmájához, nyelvvizsgája és jogsija is van, és a szülei is normálisak. Nem lát saját magával gondot, persze én sem akarom leszólni, de nagyon kiváncsi vagyok miért viselkedik így és milyen betegségek állhatnak a háttérben. A külleméről is szembetűnik az, hogy gond van, vagyis a keze és a tartása is olyan fura, meg tele van betegségekkel, az ízületeivel is van valami.

Még egyszer mondom: nem bántani akarom, csak nem szeretnék rákérdezni nála ezekre és érdekelne, hogy valaki tudna-e konkrétumokat mondani? Hallottam olyat, hogy az anyukája ivott a terhesség alatt


2019. okt. 5. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Autista talán? Köztük sok az okos ember, de nyílván a betegségük is meglátszik rajtuk sajnos.
2019. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!