Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt pszichopaták?

Vannak itt pszichopaták?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem.
2019. okt. 9. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Biztosan, csak nem szivesen vállalják, hiszen szerintük ők az egészségesek!
2019. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű. Egy IGAZI pszichopatát nem érdekel mások véleménye, így nem is ír ki kérdéseket. És segíteni sem akar, tehát válaszokat se ír. Az önmagukat pszicónak valló tinik, meg csak feltünési viszketegségben szenvednek.
2019. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem sincsenek.


Legalábbis nekem elképzelhetetlennek tűnik, hogy egy empátiával nem rendelkező, másokra nem sokat adó embernek pont ez a kérdezős oldal legyen a hobbija.

2019. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez egy anonim oldal. Itt simán leírhatja hogy hogyan látja a világot.
2019. okt. 9. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Vannak.
2019. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Minden pszichopata tudja magáról, hogy pszichopata? Úgy tudom szeretnek irányítani, manipulálni másokat, végül is ezt kérdésekkel és válaszokkal is el lehet érni nem?
2019. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Az igazi pszichopata nem tudja magáról, hogy pszichopata! Ők normálisnak hiszik magukat. Akik itt annak vallják magukat, csak öndiagnosztikával jutottak erre a következtetésre, hamisan.

Olvastam egy orvosról, aki a pszichopatákkal foglalkozott és csak egy agyi MRI vizsgálat során jött rá, hogy ő is az (a pszichopaták agyi működése eltér a nem pszichopatákétól), ekkor már 50 körül volt.

2019. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak. Egyhez volt szerencsém.
2019. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ők írják ki a troll kérdéseket nem? Pl. A bombanős kérdéseket.
2020. febr. 7. 09:13
 10/12 anonim válasza:

# 7

De képzeld, pontosan tudja, hogy pszichopata.

Csak feltűnik neki, hogy megnéz egy filmet ahol kibeleznek valakit és egyszerűen viccesnek találja. Vagy csak leszarja.


(De ha kicsit utánaolvasol, és te is elolvasol 2-3 könyvet, akkor rájössz, hogy nem csak, hogy tudják magukról, de ki is használják, hogy ők ilyenek.)

2020. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!