Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt pszichopaták? Ha...

Vannak itt pszichopaták? Ha igen, mit ajánlanátok egy nem pszichopatának, hogyan tudna uralkodni az érzelmein a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Meg még az is érdekelne, hogy sok barátotok van-e. És hogy van-e olyan barátotok, aki tudja, hogy így működik az agyatok.

2019. jún. 6. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy elnyomja. A nárcisztikusok is rendelkeznek érzelmekkel,az együttérzés nélkül,csak azokat elnyomják a mindennapokban,így nem játszanak szerepet. A nárciszok rendelkezhetnek erős érzelmekkel saját magukkal szemben. Tehát sírhatnak,dühösek lehetnek,ha lerombolják az énképüket. De azt nem mutatják másoknak. Illetve van hogy egy közösségbe mutatnak érzéseket. De azokat megjátszák. Gondolj egy színházra,ott a színészek megjátszák magukat. Valójában a nárcisz is színészkedik. A pszichopatának nincsenek érzelmei,tehát neki nehezebb megjátszani az érzelmeket. Annyi különbség van a kettő zavar között hogy a Nárcisztikus csökkentett empátiával rendelkezik. Az affektív (érzelmi) empátia hiányzik neki,de kognitív(gondolkodási) empátia nem. Tehát megérti mit okoz másoknak,de nem tudja átérezni. A pszichopatának nulla empátia képessége van. Tehát teljesen hiányos. Bár én nem vagyok se pszicho,se nárcisz. Mégis ezt tudom tanácsolni. Sok barátjuk van,mert különbözően viselkednek minden egyes emberrel.
2019. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
1# jo de ki kérdezett itt a nárcizmusról?
2019. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő Disszociális.
2019. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy igazi pszichopata vagyok, original. És nagyon-nagyon nehéz. Igyekszek lekötni magam, ez az egyik legjobb módszer. A másik ha kifárasztod magad, az is nagyon sokat segít. Ha hagynám eluralkodni, akkor megölném magam. Mivel másokat nem akarok bántani, de magamat sem bánthatom, ami irtó nehéz. A családom tudja, és hát ez van. Én sem tehetek róla, nagyon sokat bántottak gyerek koromtól, ami fel sem tudom én magam sem fogni, de hatalmas lelki károkat okozott. Tényleg terelnem kell a figyelmemet, és nyugtatókra is rászorulok, mert különben idegrohamokat is kapnék. Feldolgozni szerintem ekkora sérelmeket, ekkora sokkot nem lehet. Csak valahogy túlélni, amíg lesz valahogy. Halogatom, de veszélyes, nem tudom hogyan fog egyszer kitörni, olyan mint egy bomba, vagy taposóakna. Ne akarjátok tudni hogy milyen. Őszintén szólva senkit nem merek közel engedni magamhoz emiatt. Senkit nem akarok ebbe belerángatni.
2019. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó, te nem vagy pszicho. Egy pszicho/ nárci magát nem bántaná, és leszarja, kik vannak " közel " hozzá, nem érdekli hogy megbántja őket, csak a saját céljai.


Kérdező, ebből kifolyólag egyébként egy real szociopata/ pszichopata nem fog tippeket adni egy átlag, normális embernek se, mert 1) neki abból semmi haszna nem lenne csak úgy , 2) eleve egy normális ember nem úgy gondolkozik, mint egy pszicho, és ha meg is próbálná, se menne neki.

Ugyanis nincs olyan, hogy érzelem kikapcsoló gomb.

Normál emberként marad a magadban elfojtás, ami hosszú távon nem kifizetődő, mert beleőrűlhetsz, és a sok felgyülemlett frusztráció okozhat másféle személyiség torzulást, lelki és / vagy fizikai betegséget.

2019. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!