Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselitek ha egy...

Ti hogy viselitek ha egy társaságban mindenki az ellenkező véleményen van? Csak nekem esik ez ennyire rosszul? Mintha csak rátromfolnának az emberek, hogy “te igenis szrul gondolod”

Figyelt kérdés
Mondtam kollegáimmak h x és y közül szerintem x nagyon jó és y nem annyira. Erre jött a helyi okos aki kozbevág hogy DE SZERINTE y a jobb...es erre mindenki bőszen bólogat. A kérdés szubjektív jellegű volt,kb senkinek sem volt igaza,vagy nem tévedett de egyszerűen rosszul éreztem magam h egyedül maradtam a véleményemmel és még valakinek muszaj is volt behangoztatnia a sajat velemenyet az enyem ellen. Ti hogy érzitek ha egyedul vagytok a velemenyetekkel?
2019. okt. 9. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki véleménye nem érdekel kb.
2019. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, nem jó érzés az embernek egyedül maradni egy véleménnyel a társaságban, de el kell könyvelni úgy, hogy nem vagyunk egyformák. Az milyen unalmas lenne. És legközelebb kerülném a témát. Biztos lesz még ilyen amúgy, amiben másképp gondolkodsz. Majd megszokod, meg ők is.
2019. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én állatokkal kapcsolatos kérdésekben szoktam így kisebbségbe kerülni, de csak mert én ráálltam arra, hogy megfigyelem az állatokat, és sokan ezt nem teszik meg, így persze, hogy nem tudják a megfigyeléseim következtetéseit alátámasztani, és sokszor ezer éve berögzült, téves dolgokat szajkóznak, amit olvastak vagy hallottak régen valahol. Persze, én vagyok a hülye olyankor. Nem szoktam hosszasan foglalkozni velük, csak jelzem, hogy az én véleményem megfigyelésen és tapasztalaton alapul, aztán kezdjenek vele, amit akarnak. :-) Csak az állatokat szoktam sajnálni, hogy a téves berögzült dolgok miatt esetleg félrenevelik, rosszul tartják őket, de nem vagyok aktivista, nincs nagy nevem, így nem sokat tehetek.
2019. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem ez sokszor előfordul, mert nem úszom az árral és a legtöbb dologban teljesen máshogy gondolkodom, mint a "normális" emberek. Viszont ez sosem szokott rosszul esni, nem befolyásolja a közérzetem, hogy nem értek egyet másokkal. Szívesen vitázok bárkivel kulturált módon, szívesen mondom el az érveim az álláspontom mellett és szívesen hallgatom másokét is. Sokat tudunk egymástól így tanulni, még úgy is, ha nem értünk valamiben egyet.

Az olyan embereket viszont ki nem állhatom, akik rám akarják erőltetni, erőszakosan sulykolnák belém a véleményüket, mert azt hiszik, az övék az egyetlen helyes életút. Én sem erőltetem másokra a nézeteim, de ezt fordítva is elvárom. Általában az a vége, hogy az ilyen erőszakos emberekkel nem beszélek, nem tartom velük a kapcsolatot, ha pedig muszáj, mert például kolléga, akkor vele szakmai dolgokon kívül nem társalgok semmiről.

2019. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a mi társadalmunk.
2019. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!