Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A feministák miért állítják...

A feministák miért állítják be magukat hősnek, amikor a férfiak elgyengülése miatt tudnak tevékenykedni?

Figyelt kérdés

A harcos feministák a mozgalmukkal valami forradalmárokbak hiszik magukat, noha nyilvánvaló, hogy sunyi alakok, akik csak azért tudnak felfelé kapaszkodni, mert a férfi nem elgyengült.


Ha az ókori Róma idején élnénk, az összes feminista lapítana, mert a rómaiak gyűlölték a lázadás minden formáját, és azonnal letartóztatták volna őket. Ez pedig azt jelenti, hogy hiteltelenek, és az eszméikben maguk sem hisznek, mert nem vállalják a szenvedést.


2019. okt. 9. 16:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Tipikus példa a szalmabáb érvelésre, 9-es. De a kérdésre eddig senki sem válaszolt.
2019. okt. 9. 22:14
 12/26 anonim ***** válasza:
Te se írtad le mivel nyomnak el a csúnya feministák amiért ennyire haragszol rájuk.
2019. okt. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Ez megint nem válaszba kérdésemre.


Ti feministák olyanok vagytok, mint a Jehova tanúi. Amikor zavaró kérdést kaptok, tereltek.

2019. okt. 10. 07:47
 14/26 A kérdező kommentje:

Amúgy meg válaszoltam a kérdésre. Mondtam, hogy TAPASZTALAT.


Viszont a feministák hősködésére nem kaptam választ. Azért nem, mert ti sem hisztek az eszméitekben. A feminizmus a nők burkolt felsőbbrendűségét hirdeti. Képmutató, Júdások vagytok.

2019. okt. 10. 08:31
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, mondj példát, mondd el a tapasztalataid. Mert amúgy semmi alapja nincs a kijelentéseidnek.
2019. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Mentális betegként se lehet könnyű neked.
2019. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

A feministák sérült lelkű nők, akik személyes okok miatt csatlakoztak a mozgalomhoz. Nagy ívben tesznek a nők egyenjogúságára, ez csak mellébeszélés. Az átlag nőt egyáltalán nem érdekli más, ismetetlen nők sorsa. Tanításaikban türelmetlenséget tanúsítanak a másként gondolkodókkal szemben, a nőket pedig szigorúan tilos kritizálni. A nők mindenhez értenek, egy férfi semmiben sem lehet okosabb - mutatnak rá a feministák. Igyekeznek a klasszikus női szerepeket eltörölni, tehát egy férfinak főzni, már szemben áll a feminista elvekkel. A klasszikus férfiakat is igyekeznek háttérbe szorítani, és igyekeznek egy új, érzékeny, nőies férfitípust kinevelni (a fiaiakat már így nevelik = incelség keletkezése). Ezek teljesen egyértelműek a velük folytatott vitáimból.


A mozgalmat én egyébként vallás-politikai szervezetnek tekintem, innentől a Hit Gyülekezetével hozható rokonságba, de számos elemük az LMBTQ vagy a Jehova tanúi közül ered.

2019. okt. 10. 11:52
 18/26 A kérdező kommentje:
Most pedig én kérem a választ az eredeti kérdésre. Ellenkező esetben azt fogom gondolni, hogy burkoltan nekem adtok igazat.
2019. okt. 10. 11:53
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted kit érdekel, hogy te mit gondolsz?
2019. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Aha, ez mióta példa? Mióta tapasztalat? Csak tovább puffogtatod azt amit te beképzelsz magadnak, de konkrét, életbeli példát nem tudsz mondani. Beképzeled az egészet.
2019. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!