Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány éves a...

Szerintetek hány éves a legjobb, legszebb férfikor?

Figyelt kérdés
Ne olyanok válaszoljanak akik mondjuk 20 évesek, és félnek az öregedéstől ezért bemondják a saját korukat. Olyanok válaszoljanak, akik már túl vannak pár évtizeden, és tapasztalatból beszélnek. Nők is válaszolhatnak, melyik kort tartják ők a legjobbnak, ha férfiakról van szó.

2019. okt. 9. 16:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hagyd már a hülyeségedet az örök szerelemmel. Felesleges mind a három regisztrációddal átjelentkezve újra meg újra megírni ugyanazt.
2019. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak fogalombeli zavar áll fent. Másként értelmezzük a szerelmet. Az én megfogalmazásom szerint a szerelem egy intenzív érzés, egy kétélű fegyver, ami tud fájni, tud euforikus lenni, érzed a gyomrodban, a torkodban, a szívverésedben, és fő mozgató rugója a testi vonzalom. És én, mivel nem sűrűn látok 70-80 éves házaspárt vadul smárolni, úgy vélem, ez a szintű rajongás idővel megszűnik, és ezt a rajongást veszi át egy másik fajta szeretet, mint például az anyai, amiről esett is szó. Én legalábbis így gondolom.
2019. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Egyetlen regisztrációm van, sose volt több, nem tudom, miről beszélsz, sem azt, hogy miért vagy ilyen ellenséges, amikor én csupán a szeretetről írok, ami boldoggá teheti két ember életét, és az enyémet boldoggá is tette.

Sajnálom, hogy így gondolkozol, így aligha lesz sok szép férfikorod, ha férfi vagy, ha pedig nő, akkor inkább nem is mondok semmit. Mindenki a maga sorsának/házasságának a kovácsa.

2019. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha pedig azt hiszed, hogy három regisztrációm van, akkor ezek szerint még legalább két olyan ember van ezen az oldalon rajtam kívül, akik több évtized után is szerelmesek a házastársukba. Én ennek nagyon örülök.

Volt már amúgy olyan kérdés is (nem én tettem fel), hogy ki szerelmes még sok év múltán is a férjébe/feleségébe, és elég sokan voltak. Úgyhogy kisbarátom, nem a szerelem múlandó, hanem Te szúrtad el, vagy szúrod el épp most, akármennyire is bosszant ez az igazság!

2019. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Bizonygasd csak, dühös kiscsillag. Mindig az ordít a leghangosabban, akinek a legjobban fáj valami. Mesélj még, mi meghallgatunk.
2019. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!