Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyedül...

Miért van az, hogy egyedül imádok őrülten idétlenül táncolni (MJ/robottánc), de emberek között már egy sima lötyögés is görcsös számomra?

Figyelt kérdés
Itthon mint egy hiperaktív vagy totál részek infantilis gyerek úgy tudok magamban ugrálni és táncolni (igaz ugyanez az éneklésre), de amikor emberek előtt kell ugyanezt tenni vagy más megkér rá, akkor baromi görcsös/feszélyezett leszek és egy befeszült billegetésen kívül mást nem tudok produkálni.

2019. okt. 10. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csinálom most én is itthon :D Azért mert egyedül jobban érzed magad,jobban elmered engedni magad :D Mondom,itt is akkora partyhangulat van most :D 24L
2019. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gátlásos vagy, mint én. Szórakozóhelyen ipari mennyiséget kell innom, hogy bulizni tudjak.
2019. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen gátlásos vagyok. Otthon akkora bulikatszoktam csapni. Én vagyok a DJ és a közönség is egyszemélyben :D
2019. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert félsz megmutatni a valódi önmagad, nehogy beszóljanak, megalázzanak, kiröhögjenek, kigúnyoljanak érte. Még nem carod le eléggé a külvilágot. De szerintem nem feltétlenül van ezzel baj. Nem baj egyébként ha lámpalázas vagy, mások előtt szereplésben nem vagy annyira magabiztos. De egyébként szal tényleg , nem carod le eléggé. "Ez van nem számít lecarom, ő dolga." Ja és van mégegy, amikor maradj csöndben és ne szólj vissza. Ezek lehetnek ilyen alapelvek esetlegesen; meg pl "ha vkinek problémája van veled az nem a te problémád, hanem az ő problémája". Szerintem lehet pl ezt a felfogást pl gyakorolni, elsajátítani. Mert amúgy nem rossz. Annyi a lényeg, hogy ne árts másnak. De egyébként a Yolo-felfogás sem rossz; hogy élj úgy,mintha egy életed lenne; és fogd föl lehetőségként. Tehát hogy pl az életben lehetőségek tárháza áll előtted, és pl ha ügyes vagy és kellőképpen merész is vagy, akkor meg tudod ragadni őket, és akkor élményekkel gazdagodsz.
2019. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Ja és még másnak is lehet pl hogy adsz vele élményt.
2019. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*ha pl táncolsz és mondjuk olyannyira jól, és mered szívből elengedni magad, és

szimplán csak jólérezni magad.

2019. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*Bocsi,mégegy eszembe jutott , a Mester Tamásnak ez a sora:


"Hát szabadítsd fel a szíved és szállj" Én amúgy most rákerestem a szövegre, itt az oldalon amit nézek, ott az van, hogy "érezd, hogy újra égni kell", de én mindig azt hittem, hogy hinni, vagy élni, az égni -nek is van értelme, pl valaki szenvedélyesen táncol. Erről meg még eszembe jutott egy Neoton -szám is, ott van ilyen, hogy "Minden mozdulata lángol, Travoltának érzi magát." :)

2019. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont tegnap tomboltam mozgás gyanánt a kedvenc zenéimre egyedül.

Ezt még a saját anyám/apám sem merném. Nem vagy egyedül.

2019. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok.
2019. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is ugyanez vagyok. Valóságos balettet, musicaleket, videóképeket képes vagyok végig ugrálni meg énekelni akkora átéléssel mintha csak én lennék a főszereplő. Viszont akráhol, pl egy esküvőn fel se állok táncolni, ahogy nálad is, a lötyögés/billegés is nehezemre esik . Túl gátlásosak vagyunk, mert túlságosan foglalkoztat hogy mit mondanak/gondolnak mások.
2019. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!