Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Boldogtalan vagyok és egyedül...

Boldogtalan vagyok és egyedül vagyok, barátok és baráti társaság nélkül, mi tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha szándékosan cseszne ki velem az élet. Minden szépen indúl, aztán mindig olyan helyre kerülök és olyan helyzet alakúl ki amiben nem érzem jól magam.

Itt a településen a közelben nem alkaúlt eggyeteln barátom, baráti társaságom sem. Keresem folyamatosan kikkel lenne közös téma és hasonló érdeklődés barátkozás szempontjából.



2019. szept. 10. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálatos dolog tényleg. Miért nem próbálod meg a netes ismerkedést/barátkozást? Van aki elítéli van aki mellette érvel. Egy biztos tény van ezzel kapcsolatban. Van akinek bejött van akinek nem. Próbáld ki, nincs veszteni valód. Ha gondolod, akár írhatsz nekem is és beszélgethetünk. :)
2019. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
amúgy vannak ilyen helyzetekre tök jó facebookos csopik. Ismerkedés, társkeresés vagy bármi hobbi. Nem tudom téged mi érdekel, de keresgélj
2019. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg önmagaddal nem vagy tisztában, nem vagy boldog...pl fókuszálnàl a sikerre s lennének céljaid a jövőre nézve....


Ha negatív a kisugárzàsod, nem is fogja senki se keresni a társaságod.


Tedd magad rendben s úgy állj neki ismiket keresni.

+A barátsàg se pár nap alatt kialakuló dolog, ahhoz sok mindenen át kell menni, hogy valakit igazàn barátodnak mondjad.


Ugyanez igaz a párkapcsolatra is.


+ Mindegyik kapcsolat formában meg kell találni az ideális személyeket.


Ami szintén nem 1-2 nap.

Magadat előbb rendbe tudod s kell is tenni, közben pedig alakulsz te magad s figyeld meg, hogy másképp viszonyulnak majd az emberek feléd.

2019. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!