Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők/lányok milyen pasi számít...

Nők/lányok milyen pasi számít titokzatosnak és ez miért vonzó tulajdonság? (Már akinek ez vonzó)

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó hanem egyik barátomról. Róla mondja sok nő hogy annyira titokzatos, de nekem egy őszinte embernek tűnik és mindenkivel jól kijön.

2019. okt. 11. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Titokzatosság megmutatkozhat abban is, hogy mindig tud meglepetést okozni, mindig annyi infót árul el, amennyi szüksége (mondjuk ez lehet hátrány). Én azt gondolom, hogy az emberek pozitívan közelìtik meg ezt a tulajdonságot.
2019. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
+s
2019. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Én már kiismertem ezeket.


Titokzatosság= hazudik.

Mindenkivel jóban van= nyalizik, nem meri felvállalni magát

2019. okt. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
3- as. Akkor te sikeresen egybeolvasztottal fogalmakat, helytelenul. Fiatal vagy meg hogy (ezekszerint) megertsd ezeket a kulonbsegeket...
2019. okt. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
A nők őszinteséget várnak, de nem akarják hogy mindent az orrukra köss. Kevés dolog okoz számukra nagyobb örömet mint amikor azt hiszik ők maguk fejtettek meg téged a képzelőerejükkel és a híres "női megérzésükkel". Akkor tűnik el a varázs ha tényleg Á-tól Z-ig kiismerte a férfit a nő.
2019. okt. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok.

Nem vagyok fiatal.

Tapasztaltam. Amikor játsszák a titokzatos T a férfiak,elhordjak az asszonyt otthon mindennek, amikor hazamennek akkor még jaaj anya, de szeretlek...


A nyalizast is ugyanúgy tapasztaltam..


Ezek az idióta kis játszmák az oviba valók. Nem felnőtt embernek.

2019. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 ös nagyon jól leírta.

Én egyszerű vagyok mint a faék, így nem is igazán érdeklem a nőket.

2019. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!