Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van alapja az...

Szerintetek van alapja az ilyen posztoknak: "barátnőjével kézenfogva sétáló pasi rápillant egy lányra aki kifakadt hogy mit képzel az a pasi?! 4! 44! "

Figyelt kérdés

Interneten (főleg facebookon a szenzáció hajhász cikkekben) mostanában rengetegszer találkoztam ilyen posztokkal, hogy a barátnőjével kézen fogva sétáló pasi megnéz egy másik nőt, aki erre kifakad, hogy legalább amikor a barátnőjével van ne más lányok után nyálazzon!


Alája mindenki kommenteli hogy hát ugyanezt a lányokról is ellehetne mondani, s ne csak a férfiakat minősítsék mert nő is van ilyen stb...



S azért tettem fel a kérdést, mert nekem merőben más a véleményem, és kiváncsi vagyok hogy ti hogy gondoljátok.


A nő akit megbámultak szerintem egy bek*pzelt díszpi*csa, aki azt hiszi hogy minden pasi utána nyáladzik, s csapja a fesztivált, de igazából nem is a felháborodás beszél belőle, csak azt akarja hangoztatni hogy jaj de sexy, s ez is utána nyálazik.


A férfi teljesen normális, miért ne szabadna rápillantani más emberekre? Ez miért jelentené azt hogy megcsalja vagy bármi? Én is megnézek rengeteg embert, ha másért nem azért hogy lássam, ismerem-e, s kell-e köszönjek, vagy csak olyan megfontolásból ahogy a fákat, vagy a kutyákat nézem.


A lányról általában meg azt mondják hogy "ezt miért engedi?", hát mit? ki kellene kaparja a férfi szemeit, hogy nehogy félrenézzen? Könyörgöm....


Nektem mi a véleményetek?



2017. júl. 15. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen poszttal sem találkoztam.

Én is megnézem az embereket, de nem úgy, hogy sértsem ezzel mások érzéseit.

Vagy te hogyan éreznéd magad, ha a barátnőd jól megbámulna egy másik férfit, miközben kézen fogva sétáltok?


"A nő akit megbámultak szerintem egy bek*pzelt díszpi*csa" Tehát azért pcsa, mert más megbámulja? Hát veled gond van, nem is kicsi.

2017. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos tapasztalom az ilyesmit (nem feltétlen magamon), és hidd el, azért nem az 1 fél mp-re rápillantást érti ez alatt a kiakadó többség, hanem amikor feltűnően megbámulják. Ezt meg baromira nem illik csinálni... akkor sem, ha nincs ott a barátnő, de ha ott van, akkor főleg nem, rohadt megalázó.
2017. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!