Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetnek bizalmatlanok...

Miért lehetnek bizalmatlanok az emberek velem szemben anélkül, hogy bármi rosszat tennék ellenük?

Figyelt kérdés
Pl. egyetemen órákon, nagyon gyakran észreveszem hogy leskelődnek rám, oldalra/hátra nézegetnek, hogy rövid pillantásokat vessenek rám valamiért, mint akik nem bíznak bennem, mint akik tartanak tőlem. Pedig semmit se tettem ellenük. De mondjuk amikor buszon utazok, akkor is előfordul ugyanez. Mi lehet ennek az oka?
2019. okt. 11. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem csak túl kepzelodsz
2019. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Lehet higy büdös vagy,
2019. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Vagy üldözési mániád van...
2019. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg miért ellenőrizgetnek folyamatosan óra alatt engem, miért nézegetnek hátra rám akik előrébb ülnek, miért viselkednek úgy mint akik félnek tőlem?
2019. okt. 11. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
figyel oda a tanításra, és ne törődj a többiekkel - valószínűleg benned nőt csak nagyra ez a probléma, és te vizsgálgatod, hogy ki néz. Koncentrálj a tanárra, ülj előre, jegyzetelj.
2019. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus, de SÜRGŐSEN!
2019. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üldözési mániád van. Hamar menj orvoshoz, mert csak súlyosbodni fog.
2019. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!