Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ellenségesek és bizalmat...

Miért ellenségesek és bizalmatlanok a magyar Lányok?

Figyelt kérdés
Én sok embert ismerek a neten és a legtöbb aki Ázsiában és arab országokban él vagy Oroszországban kedvesek de a magyarok egyből egoistaként vissza se írnak, mert aki mond nekik egy bókot ami akár kedves is lehet arról azt hiszik hogy egy 50 éves magányos akárki egy sötét szobában vagy pedofil. Miért ilyenek? a többi országban mormális stílusban viselkednek egy idegennel Európában meg usában nevetséges a helyzet.
2018. márc. 28. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az eddig olvasott válaszaid után gondolom milyen ember lehetsz. Nem csoda hogy nem kérnek belőled de nem ők a hibásak. Nyilván minden magyar lánnyal van a hiba. Nézzél már magadba
2018. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
érdekes ha külföldivel beszélek mindig kedvesek Velem.
2018. márc. 28. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem ismernek. De ha ettől kevésbé hiszed vesztesnek magad akkor higyj amit akarsz
2018. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Akkor is tiltom, ha egy huszonéves adonisz bókol.

Mindenkinek arra van ideje amire szakít, én nem fogok időt szakítani egy ismerkedős üzenetre se, mert nem akarok ismerkedni, se a huszonéves alfahímmel, se a negyvenes családapával. Nem vágyom kapcsolatra, és nem fogok otthon munka után idegenekkel beszélgetve tovább fárasztani magam, mikor pihenhetnék is. Az meg, ha macskás vénasszony leszek, hadd legyen az én bajom :)

Ha visszaírok, hogy bocs, nincs kedvem megismerni téged, akkor 10/9 alkalommal elkezdődik a mocskolódás és a rib*ancozás, úgyhogy ha te az a tizedik normális ember vagy, aki kulturáltan képes tudomásul venni a nem szócskát, akkor elnézést kérek (tényleg), mert nem ezt érdemled, de köszönd meg kilenc bunkó férfitársadnak.

2018. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végülis mindegy mert számomra a magyarok kb. semmit sem számítanak szóval igazából nem zavar de jelentős a különbség a magyar és a más csajok közt.
2018. márc. 29. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ugye te különb vagy a magyaroknál..aztán valamelyik pincsikutyád engem nevezett bunkónak. Megérdemlitek egymást.
2018. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatos, ha én vagyok a pincsikutya (4-es vagyok), akkor nem akartalak megbántani. De ha van egy olyan párbeszéd, hogy

A Szia szépségem, nagyon szépek a szemeid ;)

B Szia, kedves vagy, köszönöm, de tulajdonképpen mit is szeretnél? :)

A: Szeretnélek megismerni, találkozni veled.

B: Sajnálom de én most nem szeretnék ismerkedni, de neked sok sikert

A: Akkor fordulj fel egyedül te büdös k...

Akkor te itt minek neveznéd A-t?

Egyébként ha így k-ázol te is a leendő lukaidat (mert ha annyira nem becsülnek ezek az emberek, hogy elfogadják az én önálló akaratom, t.i. hogy nem akarom őket megismerni, akkor egy luknál több én nem vagyok számukra), akkor meg vedd magadra nyugodtan ^_^

2018. márc. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon nemtől függetlenül az emberek többsége indokolatlanul nagyképű és ellenséges.


A magyar lányoknál az indokolatlan nagyképűség keveredik a nyugatról ömlő „csodás lények a nők” mantrával is. Ráadásul a sok igénytelen férfi kb. minden átlagos magyar nőre rárepülne, ezért elszállnak szegénykék.

A magyar nők többsége szerintem csak szexre alkalmas, arra is inkább 30 éves korig, mert iszonyúan lepukkannak utána. Intelligenciában egy magyar (humán) diplomás nő nagyjából egy külföldi gimnazista szintjét karcolja alulról.

Az átlag nő arrogáns, átlagos képességű, bunkó, aki esküdözik, hogy nem érdeklik az alkalmik, nem szereti, ha leszólítják, kéreti magát, aztán ha elég domináns, férfias vagy, 2 óra alatt ágyba tudod vinni őket.

2023. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!