Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utalnak előre pénzt...

Miért utalnak előre pénzt minden tájékozódás nélkül?

Figyelt kérdés

Gardóbcsere oldalról van szó, de bármelyik használt cuccos platformról is lehetne írni... Rendszeresen látom a fórumban, hogy előre utaltak, aztán nem jött meg a termék, és írja, hogy átverték. Vagy akkor derül ki, hogy csaló az illető, miután már átutalta a tízezres összegeket (pl. utána olvassa el a feketelistát). Szinte csak olyan "eladókról" van szó, akiknek 0 értékelésük van, túl jó áron adják a "csinirucikákat", táskákat.

Komolyan ennyire hülyék ezek, hogy egy olyan embernek utalnak nagyobb összeget, akinek semmi referenciája nincs? :D



2019. okt. 11. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

"ennyire hülyék ezek"

Nem, nem hülyék, csupán abban a hitben élnek, ha ők tisztességesek, mások és mindenki is az.

2019. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Egy tisztességes ember önmagából indul ki, mert ő mindig elküldi a megrendelt cuccot, vagy eleve nem kér előre utalást. Én is ilyen vagyok, így egyszer sikerült átverni. Nyilván soha többet nem fizetek előre. A csalók igazából a tisztességes eladókkal/hirdetőkkel tolnak ki, mert egy idő után már mindenki bizalmatlan lesz.
2019. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát én pl venni akartam egy dohányzóasztalt, de itt a környékbeli boltokban nem volt megfelelő se méretben, se stílusban, egyszerűen szóra sem érdemes a választék, egy rakás szar.

Nézegettem online, nyilván jóval több cucc van, na és rátaláltam egy oldalra, ahol brutál sokféle van, elképesztően jó stílusban, megfelelő méretben.

És lehet, hogy nehezen döntök, de ha döntöttem akkor azon nem igazán változtatok, szóval kinéztem egyet, elkezdtem megvásárolni, és hát akkor derült ki, hogy semmiféle más megrendelési opció nincs, kizárólag előre utalással működik a dolog.

Pontosan tisztában voltam vele, hogy ezzel szoktak lenni visszaélések, de nem volt (reálisan ) más választásom, úgyhogy megrendeltem.

Nekem szerencsém volt, minden rendben volt, de lehet, hogy mások ugyanilyen kényszerhelyzetben vannak, és ezért mennek bele az előre utalásba.

2019. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Kedves utolsó!Te egy webáruházról beszélsz,ott persze hogy nincs gond az előreutalással.A gardróbcsere meg egyéb oldalakon rendszerint sima magánszemélyek árulnak és igen,néha bele lehet futni csalóba,de azért nem ez a jellemző.Pláne ha kellő körültekintéssel vásárol az ember.
2019. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!