Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért terjeszthetik egy lány...

Miért terjeszthetik egy lány rossz hírnevét? Lehet valami alapja?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik. Tudom hogy viszonlag könnyűvérű, de ugyan akkor kedves, normális velem.


Viszont Ő is mondta hogy egy idióta dagadt kolléga olyanokat terjeszt róla hogy leszxpta, én meg a "vendégmunkásoktól" hallottam hogy állítólag pénzért szexelt velük.


Egyik nagy hibám az hogy nagyon naiv vagyok, próbálom mindenkiből a legjobbat kinézni, de ugyan akkor tudom hogy vannak nagyon retek mocsok emberek akik a legnagyobb hazugságokat kimondják szemrebbenés nélkül. Így most nem tudom hogy álljak ehhez a dologhoz.


Szerintetek akiről ilyeneket terjesztenek, elég ha egy kicsi alapot add neki, és már egyből mindenki hétpróbás krvának állítja be, vagy valószínűleg így is lehetett?


Lányok, veletek volt hasonló így alaptalanul terjesztettek rólatok ilyeneket?



2019. okt. 12. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokakról már azért is elkezdik terjeszteni hogy kur*ák mert mondjuk pont visszautasították a közeledésüket. Vagy csak simán szép, ők meg tudják hogy soha nem jönne össze velük.

A legjobb nem figyelembe venni ezeket a pletykákat. Még ha igazak is, a lány veled normális nem? Ez számít.

2019. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy lehet alapja. Még régen ismertem egy lányt, akiről azt terjesztették, hogy kúr mint a kisnyuszi. Aztán amikor találkoztam a lánnyal, tőle hallottam, hogy volt már 2 férfival egyszerre, meg a saját szememmel láttam, hogy smárolt néhány lánnyal. 20 éves egyetemista lány volt. Sok ilyen lány van, simán lehet. És még mennyi prosti, riba**, instariba** és szűzkur** van. Te jó Isten!
2019. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van alapja. Amit előző írt, azt nem lehet általánosítani. Viszonylag zárt közösségben bárki bárkiről bármit elterjeszthet, az indulatok, motiváció is nagyobb, hogy vélt vagy valós előnyök miatt ilyeneket tegyenek, sajnos.
2019. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a nőt, lehet, hogy igazuk van, lehet, hogy nem!

Annyit tudok, hogy engem mindennek kikiáltottak a középiskolában, mert vagány, nagypofájú voltam, mégis talán én voltam az osztályban az egyetlen szűz lány.

2019. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ha többen is egymástól függetlenül ilyeneket állítanak róla, szerintem lehet valami alapja a pletykáknak..
2019. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rólam is mondtak hasonlókat, általában az olyan férfiak, akik nem kaptak meg. Többen voltak ilyenek, nyilván így több helyről is lehetett hallani, mégsem volt igaz. Már elkönyveltem őket irigynek és nem foglalkozom a pletykákkal, te se tedd, győződj meg róla magad, milyen az a lány.
2019. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Ha te magad tudod, hogy “viszonylag könnyűvérű” akkor lehet benne valami. Simán lehet, hogy igaz.

De az is lehet, hogy csak elterjesztették róla. Gimiben híre ment, hogy mekkora ordas nagy kva vagyok (mert ízlésesen öltözködtem és való igaz, hogy kicsit sokat sminkeltem), holott szerintem én vesztettem el legkésőbb a szüzességem. Az átlagosabb külsejű, natúr lányok meg b..hattal orrba szájba, rájuk nem mondtak semmit. Olyan is megesett, hogy egy gyerek évekig próbálkozott nálam és miután folyamatosan visszautasítottam, ezt megunta és mivel sérült az egója elterjesztett mindenféle baromságot, hogy miket csináltam vele. És ez nem ritka eset, csomó nővel/lánnyal csinálják ezt a sértett palik, vagy az irigy nőtársak.

Kérdés az, hogy téged mennyire zavarna e a dolog, mégha igaz is lenne esetleg.

2019. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy eleve sértés ha felteszem neki a kérdést...

Másrészt meg ha igaz is, nyilván nem vallaná be.

Szóval nem tudom hogy lehetne erről meggyőződni.

2019. okt. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!