Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 éves lány vagyok barátomhoz...

18 éves lány vagyok barátomhoz (37) az anyjával él, aki azt mondja nem mehetek le többet mert nem segítek neki a házi munkába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Direkt jogilag úgy intézte hogy ő legyen a haszonélvező, mikor semmi pénze nincs a házba, a nagypapájának a ROMOS + ÁRAM, VÍZ, STB. NÉLKÜLI háza volt, mindent barátom csinált meg, ő egy fedélt nem tudott tenni a gyerekei fölé, a férje mindig részeg volt, tipikus tanulatlan,buta ember.


Múltkor mikor el mentünk azt kiabált mindent többet be nem teszem a lábam stb.


Ha nincs otthon a párom ha ki megyek a konyhába enni, mindig el kezd bántani elegem van.


Általába délig szoktam aludni, a hátralevő időt pedig a párommal töltöm, lévén hogy iskola szünetbe van jogom ki aludni magam, és egyébként is a páromhoz érkeztem, nem fizetett cselédnek ő hozzá.


Mit tegyek?



#rossz #amyós
2019. okt. 8. 00:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom a párod sem segít, ha a déli alvásod után vele töltöd az időt még csak nem is dolgozik.

Ha ott vagy huzamosabb ideig, akkor segíthetnél a főzésben, vagy a szobát kitakaríthatnád, nem olyan nagy dolog.

2019. okt. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Mi van? A 37 éves barátod aki az anyjával él, összejön egy gyerekkel.


Nemcaak haszonélvezője a háznak, hanem jogilag is övé a ház, hiszen ő örökölte a nagypapa halála után. Ergo a 37 éves barátod lakik az anyja házában. Az meg, hogy a barátod is tett valamit a házért -ha már ott lakik-teljesen természetes, hiszen az ő érdeke is volt.


Egyébként baromi egyszerű a képlet, szerintem a 60 körüli nő unja, hogy a nyakán maradt a kisfia, akinek még a 18 éves barátnője is odajár, aki amúgy a lánya lehetne. Gondolom a barátod nem főz, nem nagyon vásárol, ezért örjöng anyuka, amikor kimész és megeszed a kaját amit csinált.


Nem, nem a párodhoz érkeztél, hanem az anyja házába, akinek joga van ahhoz, hogy ha nem akar a házában látni, akkor kinyilváníthassa a véleményét.


Az is egyszerű, hogy mit tegyél: ne menj oda! Vidd haza te a szüleidhez, aztán meglátjuk hogy viselik rendszeresen.

2019. okt. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Ha tényleg igaz ez a nonszensz, akkor hagyd ott a putrit úgy ahogy van.

Jesszus :D

2019. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
18 évesen egy 37 éves soha fel nem növő örök gyerekkel összejönni...neked aztán van ízlésed...😄
2019. okt. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Vigyen el a felnőtt barátod házon kívülre randizni!

Vagy menjen ő hozzád!

2019. okt. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Különben mit szokott tenni a barátod? Hagyja hogy kikergessen az anyja a házból és nem megy utánad?
2019. okt. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Cigányok vagytok?
2019. okt. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem cigó,hanem egy unatkozó tizenéves valami nincstelen faluból ahova bekötötték a netet,és próbál kamu kérdéseket kiagyalni a 12 éves agyából.
2019. okt. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
A mondatszerkesztéssel is vannak gondok!
2019. okt. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés
2019. okt. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!