Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok debilt miért támogatnak...

Sok debilt miért támogatnak annyira? Miért ezek szülnek többségében?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szüljél te is, vagy fogadj örökbe egy-két gyereket, és te se maradsz ki a támogatásokból.
2019. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Értelmezd a debil szót.
2019. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Végezzünk el gyorsan egy gondolati játékot.


van A és B populáció.


A populációnak az átlagos IQ-ja (minimális szórással) 90, B populáció IQ-ja 110.


A populáció tagjai kb 18-19 éves korukra már mind végeznek a tanulmányaikkal, B populáció tagjai gyakran 24-25 évesen se.


A pupuláció tagjai egyáltalán nem agyalnak túl semmilyen döntést, ösztönből, érzésből cselekednek.

Vagy simán csak meggondolatlanságból.


B populáció tagjai túlagyalják a dolgokat, körülményesebben hoznak döntéseket, racionalitás alapján szeretnek dönteni a cselekedeteikről.


Ez érvényes a gyerekvállalásra is.


Na most találd ki hogy melyik csoport fog jobban szaporodni, és nagyobb társadalmi csoportot alkotni (nagyobb=egyedszámra nagyobb).


Értelemszerűen egy tömegdemokráciában A populációnak a tagjait akarják megvenni kilóra (szó szerint kilóra. Kiló krumplival, vagy épp sonkával ha ünnep van).

B populáció meg menjen amerre akar, velük úgy se lehet tömegdemokráciában szavazást nyernyi.

2019. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3., igazad van szerintem.
2019. okt. 13. 17:26
 5/12 A kérdező kommentje:
2. Ha nehezedre esik a gondolkodás és az utánajárás, akkor nem kell válaszolni a kérdésemre. Nem a tanárod és nem is a szülőd vagyok, hogy megtanítsalak alapvető dolgokra.
2019. okt. 13. 17:28
 6/12 A kérdező kommentje:
1. Szívesen szülnék, de úgy gondolom, hogy más gyerekeket ugyanúgy fel kell nevelni, ezért ne legyenek diszkriminálva az értelmesebb és az átlagos emberek sem. Ezzel a kirekesztő hozzáállással azt erősítik meg bennem, hogy a tanulatlan, taknyát folyató Renátócska többet ér, mint én vagy akár az én gyerekem (aki még nincs).
2019. okt. 13. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:

"más gyerekeket ugyanúgy fel kell nevelni"

Ezért javasoltam az örökbefogadást: az elhagyott gyerekeket is fel kell nevelni, igazad van.


"ezért ne legyenek diszkriminálva az értelmesebb és az átlagos emberek sem"

Nincsenek diszkriminálva: mindenkit ugyanúgy támogatnak, aki gyerekeket nevel, függetlenül attól, hogy mennyire értelmes.


"Ezzel a kirekesztő hozzáállással"

Mi abban a kirekesztő, hogy minden gyermeket nevelő embert ugyanúgy támogatnak?


"azt erősítik meg bennem, hogy a tanulatlan, taknyát folyató Renátócska többet ér, mint én vagy akár az én gyerekem"

Egyáltalán miért alakult ez ki benned?

És mivel erősítik? Azzal, hogy nem csak a te gyerekednek adnak majd ingyen tankönyvet, hanem Renátócskának is? Szerintem egyszerűen kisebbrendűségi komplexusod van.

2019. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges.
2019. okt. 13. 18:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát a debil, az nem pont ezt jelenti, de örülök annak, hogy legalább megpróbáltad értelmezni, te Drága.
2019. okt. 13. 18:33
 10/12 A kérdező kommentje:
Na? Ki mer még ide írni valamit? 😂
2019. okt. 13. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!