Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit árul el az öltözködésetek?

Timon78 kérdése:

Mit árul el az öltözködésetek?

Figyelt kérdés
Meg tudjátok érvelni, hogy rólatok mit árul el az öltözködésetek, illetve mit jelent számotokra egy bizonyos öltözködési mód?

2019. okt. 13. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nálam az igénytelen öltözködés azt jelzi hogy depressziós vagyok.
2019. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Azt mindenképp elárulja, hogy épp dolgozni megyek, vagy kerékpározni esetleg temetésre vagy itthon ki a kertbe dolgozni. A ruházat eszköz, annak is tekintem és használom amire való. Stílus? Nincs időm és energiám hülyeségekkel foglalkozni, ha kell egy pár cipő bemegyek a boltba és kiválasztom az alapján, hogy mire kell, választok egy számomra vállalható formát, felpróbálom és ha jó megveszem. Airsoftozni nem veszek fel rikító színeket, mert könnyen eltalálnak, futni lehet, hogy igen, mert ott ennek hiányában találnak el könnyen...
2019. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Átlagos öltōzködésem van általában, tehát azt árulja el, hogy nincs feltūnési viszketegségem. Nincsenek szivárványos, unikornisos, cicás ruháim, ez jelentheti azt, hogy nem vagyok gyerekes. Olyan ruhát hordok, ami kiemeli az alakom és jól áll, mert szeretek csinos, szexi lenni, de nem közönséges magamutogató formában, hanem visszafogottan.

Úgy gondolom, hogy az ember nem tudatosan üzen a stílusával, hanem akár öntudatán kívül. A stílus egy személyes egyéni dolog, nem olyasvalami, amit a magazinokból vagy médiából veszel s utánzol.

2019. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

#2 “választok egy számomra vállalható formát”.


Épp ezt jelenti a stílus. Választani egy stílusodnak megfelelō formát. Gondolom te sem vennél fel akármilyen gagyiságot.

2019. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sokszor szeretem az öltözködésembe belecsempészni a rockzene iránti szeretetemet (bandás pólók, szegecses öv, oldallánc), de egyébkénti is igyekszem fiatalosan, lazán, de visszafogottan öltözködni. Ezzel is jelezve, hogy nem vagyok az a típus, aki túlzottan feltűnősködni szeretne.


25/F

2019. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt árulja el, hogy nem vágyom feltűnésre, zárkózott vagyok de nőies, komoly és vidám, szituációtól és alkalomtól függően. Fekete színű ruhákat hordok főként, illetve ez az alap, amit szoktam más szíekkel kombinálni (kivéve rózsaszín, citrom-, narancssárga és ezek árnyalatai). A feketén kívül a zöld, kék, szürke a kedvenc.
2019. okt. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy làthatatlan vagyok a màsik nem szàmàra.
2019. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:

Alapvetően azt hogy épp sportolni megyek-e vagy munkába vagy hivatalos helyre. Egy konferenciára atom konszolidáltan fel tudok öltözni, ellenben pl. balett vagy jógaórára ritka trógerül indulok el, mert kicsi az öltöző és nincs kedvem ott baxakodni, így otthon felveszem a cuccot, rá meg az utcai ruhát meg bő pulóvert, jobb időben a harisnyára rá a zokni azt jólvanaz amíg odaérek :D

A sima hétköznapi ruháimból nagyjából azt lehet leszűrni, hogy literszám fogyasztom a perwoll black magicet mert csak fekete cuccaim vannak, hogy nem szeretem kipakolni bizonyos testrészeimet, hogy szeretem a cicákat és xyz zenekarokat, bizonyos könyveket, néhányan meg megkérdezték már hogy vámpír vagyok-e. Ja meg van aki szerint tök gazdag vagyok, mert drágának kinéző cuccaim (gótkabát, blekkmetálbakancs stb.) vannak.

2019. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!