Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van egyre több bunkó?...

Miért van egyre több bunkó? Miért gondolják a suttyók, hogy az aki árul valamit, azt úgy ugráltathatja és rendelkezhet az idejével, ahogy ő gondolja!? Vásárlás mindig elmarad!

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azon a bizonyos "közösségi oldalon" kellene hirdetned, hanem rendes, hirdetésre szakosodott weboldalon, akkor nem találkoznál a suttyókkal, csak komoly érdeklődőkkel.
2018. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szűrd ki őket.

Aki e-mailben, vagy sms-ben érdeklődik, az komolytalan.

Aki telefonál, az már komolynak tűnik.

2018. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El se mennek a megbeszélt találkára, vagy mi az oka annak, hogy a vásárlás elmarad?


Ha élőben nem tetszik, méretben nem megfelelő, vagy nem olyan a termék mint a hirdetésben szereplő képeken nem fogom megvenni. Egy üzletben sem feltétlen veszed meg ami a katalógusban tetszett.

2018. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt már lehet bővebben is!szóval én a fb-n nem is vagyok fent.a jófogás,az már normális hirdetős oldal???mert ott hirdetek!!irkálósok,tudom,hogy komolytalanok!!felhív,kér pontos címet,mindjárt megyek,vgy pár óra múlva ott vagyok,és soha többé nem hallok a bunkójáról! hvom,de már fel nem veszi!nemrég hazarendeltek hogy most indulnak,30 km-ről hazarohantam,ott hagytam a bulit,felhívom és azt mondja a retek hölgy,hogy ja,már tárgytalan.a legtöbbje sunyít,lapul,nem veszi fel a telefont!amelyik huszadszorra felveszi,ott meg jönnek a valós magyarázatok!! balesetet szenvedtünk,fogorvoshoz kellet menni(vasárnap este),kórházba vittek,meghalt a valakim,kifogyott a benzin,és még jobbnál jobb történetek,amiket ugye nem illik megkérdőjelezni!! szóval ez a faj,nagyon szapora! annyi van már ezekből,mint a szemét!értelmes választ nem fogok kapni,csak közzé szerettem volna tenni,hátha a szaporulat,egy kicsit lassulna,mert egy pár még még meg nem romlott ember előbb gondolkodna,és utána cselekedne!
2018. aug. 21. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de abban te vagy a hülye, hogy hagyod magad ugráltatni. Minek rohansz haza kilométerekről. Megmondhattad volna neki, hogy másnap délután tudod fogadni, ha valódi érdeklődő akkor megköszöni és megy másnap.
2018. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert könyörgött,neki most kell azonnal,és csak ma tud jönni mert ismerőse most tudja csak elhozni!!!én a kérdésemmel együttérzést vártam, nem hülyének nézést!! te könyörögtél volna,neked is hazajöttem volna!!
2018. aug. 22. 00:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Átérzem amit írsz. Korábban én is eladtam ezt-azt ami már nem kellett, de még jó állapotban volt. Abban állapodtam meg mindig a "vevőkkel", hogy előreutalás után postázom a cuccot. Az esetek 90 százalékában a beígért utalásokból semmi sem lett. Még annyit sem voltak képesek visszaírni, hogy mégsem kell neki a cucc...
2019. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!