Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az , hogy 27 éves...

Miért van az , hogy 27 éves elmultam és nem tudok megbízni senkiben?

Figyelt kérdés
Miért van az ,hogy 27 éves elmultam és egszeréuen senkiben nem tudok megbízni illetve nem találok magamnak megfelelő barátot fogalmam sincsen , hogy tudnák kiszabadulnin a belső világomból talána anak a tudata és emléke ez ami megnehezítti ezt az egészet ? Nomrális es valkivel előfordult ilyen folyton sztsreszelek a feleseges dolgokon . sokszor úgy érzem ,hogy infantilis vagyok gyereks dolgok érdekelnek action manok bábuk lehet hoyg ez azért van mert megváltozott a k=ornyezet ??

2019. okt. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

1. Tanulj meg magyarul helyesen írni!

2. Magadban bízol egyáltalán?

3. Volt bármi ok, ami miatt csalódtál az emberekben a múltban?

2019. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ott
2019. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
talán a közvetlen dolgokhoz való hozzáálás ? amiken keresztül mentem ezek a multbeli dolgok tarják visza a kifordulásomat sokszo félelem uralkodik rajtam és nem egészséges félelem
2019. okt. 13. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
f/26 amióta az exem tönkretett megalázott és lehuzott nem kicsit én se bízok meg senkiben, és már nem is vagyok annyira segítő kész rendes mint az elött. Úgy vagyok vele hogy semmi értelme, mert csak kihasználnak mert csak valamit akarnak és úgy is hátba szúrnak. Sajnos ezt a bizalmatlanságnak a forrását magadban kell megkeresned, mert mi ezt lehet 1000év alatt se találjuk ki. Az meg hogy gyerekes vagy nem jelent semmit, ha téged ez tesz boldoggá csináld csak nem te leszel az első és az utolsó sem. Nagyon sokaknak vannak felnőttként is ilyen dolgaik, sokan elvárják h az ember ha felnő lemondjon ilyen dolgokról de ez akkora baromság h csak na, mindenki maga döntse el h mit akar csinálni ne egy társadalmi norma nyomása.
2019. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!