Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha már senkiben...

Mit tegyek, ha már senkiben se tudok megbízni, és mindenkiben az ellenséget látom? Még azokban is néha, akik (látszólag) jók hozzám

Figyelt kérdés
Rengeteg rosszat kaptam már másoktól, sokat b*szogattak és aláztak, akik meg kedvesek voltak velem, azokról is kiderült előbb-utóbb hogy a szememben kedves, a hátam mögött meg jókat röhög rajtam másokkal. Erről szólt az elmúlt kb. 10 évem. Mostmár felnőttekkel, huszonévesekkel vagyok körülvéve, tőlük már nem kapok annyi rosszat, viszont megbízni akkor se tudok bennük. Még azokkal szemben is erős bizalmatlanság van bennem, akik amúgy igyekeznek tök kedvesek, barátságosak lenni. Folyamatosan azon gondolkodok velük kapcsolatban is, hogy vajon mikor b*sz át majd ő is, vajon kikkel röhög rajtam a hátam mögött ő is és ilyenek. Hogyan lehet erről leszokni, lehetőleg szakember nélkül ahova nincs lehetőségem és pénzem elmenni?
2019. szept. 15. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a kérdésedre a választ, csak jelezni akartam, hogy akad sorstársad.
2019. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, pedig már 28 vagyok. Nem tudok vele mit kezdeni, a sok árulástól és rosszindulattól nekem is kialakult egyfajta üldözési mánia.
2019. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelen, én is ilyen vagyok. Sokféle önismereti könyvet olvastam már, de nem változtam. Amíg benne van az emberben a belső fék, és nem mer legalább 1× változni, addig ebben benne marad, sajnos.
2019. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom hogy mit érzel.... engem is árultak már el, kavartak szart. ott tartok h senkiben nem bízok meg... 28N
2019. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok sajnos,égyszerűen nem tudok közel kerülni senkihez sem,mivel nagyon gyanakvóvá váltam.

Engem is sokat bántottak lelkileg gyerekként,tiniként,ez pedig lelkileg nagyon rossz irányba vitt.Így,felnőttkènt pedig már nagyon nehéz levetkőzni ezeket a rossz beröhződéseket.

26/F

2019. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!