Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mondjak le az ambícióim...

Hogyan mondjak le az ambícióimról?

Figyelt kérdés

Túl hülye vagyok, hogy elérjem amit szeretnék, és jó legyek a szakmában amit kinéztem.

Ti hogyan mondtatok le a terveitekről?



2019. okt. 14. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó úton jársz,nyugi.Hitesd el magaddal,hogy tényleg hülye vagy,beszéld be magadnak,hogy jobb is,ha feladod,és véletlenül se próbálj tanulni/fejlődni/gyakorolni.Ha tényleg elszánt vagy,ismételgesd magadnak,hogy ÚGYSEM FOG MENNI!,lehetőleg naponta.Sokat segít,ha olyan emberek vesznek körül,akik nem támogatnak.Aki mégis hisz benned,azt győzd meg,hogy alkalmatlan vagy,akkor meg lesz a visszaigazolásod.Ez egyenes út a kudarchoz.Ó,mielőtt elfelejtem:Nehogy azt hidd,hogy rajtad múlik!Neked SEMMI közöd a saját életedhez!(Ha valamelyik mélysötét nem venné a lapot,a hozzászólás iróniát tartalmaz.)
2019. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Obelix, neked mindegy.
2019. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit kinéztem magamnak... Hát ez eleve nulla ambiciót tartalmaz, nincs miről lemondani, ezt soha el sem akartad érni :D
2019. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1-es köszi

#2-es Obelix alatt kit értesz? (Ha azt mondod hogy a rajzfilm/képregényhőst akkor ki fogok égni :D)

#3-as Azért mert kinèztem magamnak egy szakmàt, tanultam róla, igyekeztem dolgozni benne, próbálok azzal kapcsolatos szakirányba felvételizni, akkor el sem akartam érni mert a "kinéztem" szót használtam? Mert emiatt feltételezted, hogy megláttam valahol az "ortopéd sebész" vagy a "suszter" mesterséget leírva, ès ez nekem úgy megtetszett?

Várom még a véleményeket, mindhármótoknak köszönöm a válaszát (jelenleg #1-esé a leghasznosabb).

2019. okt. 14. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!