Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldiek egyre többször...

Külföldiek egyre többször mondják, hogy a magyarok bunkók. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót amiben közvélemény kutatás volt szigetfesztiválon, hogy mit tudnak a magyarokról. Persze a gulyást mindegyik mondta, de többen is megjegyezték, hogy bunkók vagyunk. Hát őszintén sztem egyre inkább igazuk van.

2019. szept. 9. 14:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy teljesen igazuk van.
2019. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Már elég régóta, és bizony igazuk van.
2019. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Hat ha ez igy van, nagyon szomoru. Sztem azert sok kedves ember is van.
2019. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos azt, hogy igazuk van.
2019. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

A Szigeten volt közvélemény kutatás? :D Nehogy már arra alapozzunk. Kb. mintha egy diszkó közönsége alapján ítélnél meg egy egész várost.

Én sokat járok külföldre a munkám miatt, egész Európát bejártam, de azon kívül is voltam pár helyen. Nem volt soha negatív tapasztalatom. Nem tartanak bunkónak. De úgy általában nem jellemző, hogy valahol egy egész országot, nemzetet valamilyennek tartanak.

Bunkók meg mindenhol vannak, mint ahogy gázos városrészek is.

2019. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Náluk nagyobb bunkó nincsen, részegen összehugyozzák a belvárost, minden szemet eldobnak a földre, ordibálnak hagyjuk már!
2019. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Nemrég voltam annak a tanúja, hogy Budapesten a boltban az eladó magyarul üvöltözött a külöldi vásárlókkal, amiért lassan fizettek és a címleteket válogatták. Természetesen nem segített nekik semmit, csak kiabált velük, hogy mennyire utálja az angolokat (mondanom sem kell, hogy még csak nem is voltak angolok), válogatott káromkodásokkal kísérve, a biztonsági őr meg csak röhögött és biztatta. Én visszatettem szépen a polcra azt, amit vásároltam volna, odaléptem, fordítottam nekik, segítettem kiválogatni a címleteiket, elmondtam az eladónak és a biztonsági őrnek is véleményem (nyilván erre velem kezdtek el üvöltözni), a szerencsétlen megszeppent turistáktól pedig még én kértem elnézést. Egy külföldi baráti párra, akik kicsit extrémebben néznek ki az átlagnál például ujjal mutogattak az emberek, amikor Magyarországon nyaraltak, de sajnos több ismerősömtől is azt hallom, hogy Budapest gyönyörű, de sajnos mindenhol bunkók voltak velük. Tudom, hogy sok a normális, nyitott ember és turistából is van paraszt, az ilyen legénybúcsús gusztustalan társaságokat pl. mindenhonnan kitiltanám, de ezeken a példákon sajnos nehéz átnézni.
2019. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen, 7-es, ez teljesen jellemző a magyarokra. Sajnos undorító egy nép. :/
2019. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Itt Pécsett más a helyzet. Rengeteg külföldi egyetemista van, és szinte kivétel nélkül jó véleménnyel vannak a városról, és az itteni lakosokról. Semmi atrocitás nincsen.
2019. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Én is pécsi vagyok :) Én se hallottam még semmi rosszat.
2019. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!