Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell szenvedni ha nemér...

Miért kell szenvedni ha nemér ennyit az egész létezés?

Figyelt kérdés
Öszeségében több a kín s kegyetlen b mint amennyit ér az élet...

2019. okt. 15. 13:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Tiszta nitrogén az olyan mint a kikapcs gomb de ha tudják az emberek h milyen kín a szenvedés minek szaporodnak csak többszörözik a nyomort vagy miért nem sterilizálják őket.

Paradox az élet. Csak örök értelmetlen körforgás. S hogy az alapvető dolgokért is dolgozni szenvedni kell abszolút élhetetlenné teszi az egészet csak egyre jobban megutálom. Már csak egyedűlétre és nyugalomra vágyom lassan már a testi szükségleteim se érdekelnek ha ennyit kell szenvedni az alapvető létezés ért. Szerintem mindenkinek jár a jog a fájdalom mentes halálra. Ha a Teremtő biztosítja az életet és szabad akaratot akkor annak fájdalom mentes kioltását is biztosítani kell minden létezőnek. Vagy szándékos h kinlódni kell néha már azt érzem h bekattanok és semmi se fog érdekelni.

2019. okt. 15. 17:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kell szenvedni. Vagy éled az életedet ahogy tudod, vagy nem.
2019. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nincs háború, éhínség, földrengés, örülj annak, hogy béke van és ne a rosszat vedd észre mindenben!

A felsorolt nehézségekhez képest a te szenvedésed kutya füle, de leírni persze nem akarod, hogy pontosan mi bajod.

Történt valami, beteg vagy, esetleg elhagytak?

2019. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az élet körforgás kinlódni felesleges dolgokkal. Ugyan azokat a köröket lefutni.. Dolgozni értelmetlenűl sokat. Nekem többet ér a szabad idő és a lelki nyugalom. Nyugodtan szeretnék létezn.
2019. okt. 17. 08:33
 15/16 A kérdező kommentje:

Hogy lehet egy pozitív szemléletet fentartani?

Illetve ha pozitív vagyok akkor előbb utóbb mindenképp negatívak is kell lennem?

Azt szoktam érezni h a kettő közt billegek..

2019. okt. 17. 08:46
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez már előrelépés, hogy azt írod, nyugodtan szeretnél létezni. A létnek sok értelme van, és egyszeri lehetőség. Most kell a legjobb döntéseket meghozni.

Ha rossz a munkád nehéz, és sok, és nem fizetik meg, akkor határozd el, hogy váltasz. Tervezd meg, hogy mikor, milyen irányba fogsz lépni. Vedd számba, mik az erősségeid, miben vagy jó, mi az , ami feltöltene, és merj elindulni, merj változtatni! Sok sikert!


És jó, ha alapban optimista az ember, az jut egyről a 2-re, aki optimista, aki hisz benne, hogy képes rá. Aki még hinni se tud, az biztosan nem képes rá.

2019. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!