Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem lehet tudni hogy...

Miért nem lehet tudni hogy kikvagyunk mi és honnan jöttünk? Az egész élet egy szenvedés mert nem tudjuk mi az ember lénye, mia lélek. Sokan mondják nem a test vagyunk akkor mi?

Figyelt kérdés

amikor meghalok mi marad belőlem hova kerülök honnan jöttem?

hogy lehet ezen tudás nélkül boldogan és nyugodtan élni?



2015. máj. 10. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A szenvedések oka a kielégítetlen vágyak és az ego sérelme, illetve a fizikai szenvedés.

Tehát hiány és rossz működés okozza.

Ahhoz, hogy boldog és izgalmas vagy szép é nyugodt életed legyen, nincs szükséged a fent említett infókra.


Nem az számit ki vagy, hanem hogy kivagy a gyakorlatban.

2015. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
szerintem pont a ellenkezője lenne fontos
2015. máj. 10. 11:08
 3/19 bollocks ***** válasza:
74%
Szerintem meg tévedsz. Én nem agyalok ilyen hülyeségeken, és boldog életem van, te meg itt szenvedsz a mindennapi életedet egyáltalán nem befolyásoló dolgokon aggódva. Akkor kinek a jobb?
2015. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hogy tudsz boldog lenni enélküla tudás nélkül?

egyszer mindne elmúlik minden unalmassá válik

2015. máj. 10. 11:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magad nevében beszélj!

Én tudom honnan jöttem, az életem nem csak szenvedés. Az élet nem csak a sebeid nyalogatásaiból áll. Most nem akarok prófétának tűnni, de ha egész életedben csak nyavalyogsz, az élet értelmén rágodsz elfelejtesz élni! Nem a jövőben kell élni, hanem a jelenben, és attól nem leszel boldog. Ne gondold, hogy ha valaki mindenre tudja a választ, vagy "szuperintelligens" attól már boldogabb lesz, sőt. Minél többet tudsz annál csalódottabb leszel. Az intelligence kiváltság és egyben átok is. Ne akarj több lenni annál, ami vagy. Mert azután csak minél többet és többet akarsz. Az az ősi bölcsesség, ami belőlem árad. xd

2015. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
100%

Leszögezem, semmi közöm semmilyen ezós vagy spiri humbughoz, de ha te ragaszkodsz hozzá, akkor olvasd el ezt:

[link]


Ez a mondat vonatkozik a kérdésedre:

"Hajlamosak vagyunk különböző dolgokba belemagyarázni ezt azt, vagy olyan dolgokkal foglalkozni, ami szerintem tök felesleges."


A múltkor egy kérdés kapcsán keresgéltem valamit, hogy lássam, mit írnak róla a hívők, és akkor találtam ezt az írást.

Bármennyire is ellenzem a sok hülyeséget, azt azért elismerem, hogy a szöveg írójának igaza van - már ha hívő szemszögből vizsgáljuk...

2015. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"egyszer mindne elmúlik minden unalmassá válik"

Most az a baj, hogy elmúlik vagy az, hogy nem?

Amíg nem halsz meg, addig az életeddel foglalkozz.

Az életed befolyásolja, a halálod?


Miben vagy korlátozva?

Téged azért emészt ez a kérdés, hogy mert két ellentétes életet akarsz élni. Mit szeretnél tenni, amit nem teszel meg?

2015. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ki vagy? Te.

Honnan jöttünk? Tök mindegy. Nem változtat semmin az se, ha a jövőből érkezett marsi élőlények vagyunk, és az se, ha a görög istenek leszármazottai.

2015. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Buddhizmust...
2015. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

"Ajánlom figyelmedbe a Buddhizmust..."

És boldogabb lesz, ha buddhista lesz? Jobb egy hazug álszent vallást követni? Az összes vallás, Isten egy nagy átverés. Az összes vallás egy nagy nulla! Legyetek szabadok, szabadok az álnok hazug vallások alól. Egyébként csak most veszem észre, hogy elromlott a helyesírásom :P

2015. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!