Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt az embert aki...

Hogy hívják azt az embert aki egész életét pár nélkül éli le?

Figyelt kérdés
talán van rá összefoglaló szó ami sehogy sem akar eszembe jutni.

2019. okt. 15. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es megelőzött :D az a kettő az.
2019. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Szerencsésnek.
2019. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy ezeket a kifejezéseket olyanokra használják-e,akiknek sosem volt senkijük,vagy olyanokra is,akiknek fiatalon volt,de hosszabb ideje nincs senkijük.


Na meg a csoport sem homogén.

Vannak tudatosan szinglik,másoknak nem jön össze semmi,mert senkinek nem kellenek.

És még csak jellemre sem feltétlen hasonlóak.

Lehet valaki nagyon zárkózott,félénk,még van a totál link,gátlástalan ember,ami ennek ellentéte,mégis gyakran mindkettő szingli.

2019. okt. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerencsés aglegény!
2019. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Pszichopata
2019. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 MalomN ***** válasza:
100%
Esetleg az "Aromantikus" -ra gondolsz?
2020. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16: Nem de köszi a válaszod ma is tanultam valamit mert sosem hallottam még ezt a szót. :D a 9-es válasza volt az amit nem tudtam felidézni. Aromantikus.. hmm.. érdekes. Igazából nem tudom irigyeljem vagy sajnáljam azokat akik ezzel a tulajdonsággal rendelkeznek :D
2020. jan. 16. 21:01
 18/18 anonim ***** válasza:

Aromantikus is leélheti az életét társsal,csak nem olyan lesz az a kapcsolat,mint egy átlag.

Olyan kb,mint az aszexuálisok kapcsolata.

Inkább egyfajta gazdasági közösség.


De tény,hogy az aromantikusok többsége inkább szeret a saját lábán megállni,nem akar másokra szorulni,mert nem igényli a párkapcsolatot,főleg azt nem,hogy valaki folyton a seggében legyen.

2020. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!