Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egész eddig barátok nélkül...

Ha egész eddig barátok nélkül voltam akkor már nem fog változni felnőttkorban?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egy barátom se, haverok se, mindig az anyukámmal beszeltem meg a problémáimat is. Ez most már nem változhat?

20l


2019. júl. 7. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most 25 éves vagyok.

20 éves koromtól még egy csomó új haverságot, barátságot kötöttem, és közülük kerültek ki azok is, akiket mára a legjobb barátaimnak hívhatok. És még ma is szeretek új embereket megismerni.

Szóval semmivel sem vagy még elkésve, ne aggódj. Csak legyél nyitott, járj el társaságba, emberek közé és biztos lesz valaki, akivel kialakul a kezdeti közös szimpátia. A netes ismerkedésekről már nem is beszélve.

2019. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egyedül hogyan menjek társaságba?
2019. júl. 7. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld azt amit én, mert barátok nélkül maradsz örökre! Úgy néz ki, nekem már sosem lesz közelebbi kapcsolatom emberekkel. Gyerekként sem volt sok, felnőttként még annyi sem. 28/F
2019. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz vagy dolgozol valamit, akkor például már automatikusan belecsöppensz egy új társaságba.
2019. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Írj ha gondolod
2019. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el szervezett programokra, ahová szinte mindenki egyedül megy. Ez lehet haverkodós, randizós program, igaz nem ingyen. Ott majd sok emberrel megismerkedsz, akik többsége remélhetőleg rendszeres résztvevő lesz.
2020. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!