Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg fiatal miért állít...

Rengeteg fiatal miért állít be fb profilképnek a párjával szenvedélyes, csókolózós képet? Polgárpukkasztásnak szánják vagy simán önbizalomhiányosak?

Figyelt kérdés
És ne gyertek azzal olyan klisékkel, hogy "szeretem őt és ezt szívesen megosztom mindenkinek", mert akkor ez vagy tényleg felszínes polgárpukkasztás vagy a másik véglet, amikor annyira féltékeny a pasijára/csajára, hogy minden felületet megragad a kapcsolatuk propagálására csak hogy elejét vegye az elhidegülésnek egyfajta cukormázas köntösbe burkolva. Gyakorlatilag minden harmadik fiatalnak ilyen "romcsis" profilképe van és kifejezetten nevetségesnek tartom. Irreleváns "minek nézed akkor", "nem tökmindegy neked", "te is tegyél azért" jellegű kitérő válaszokra természetesen nem vagyok kíváncsi csak a releváns, szubjektív véleményekre a fenti kérdéssel kapcsolatban. Köszi.

2019. okt. 16. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fent egyik közösségi oldalon sem, de 15 év után is szinte tökéletes a házasságom. És nem is érzem a késztetést, hogy ezt megosszam másokkal.


De ismerek olyat, aki kirakja az élete minden apró mozzanatát (a férjével), hogy mennyire imádják egymást és minden céges bulin mással fekszik le.


Egyébként nem tudom milyen korosztályról van szó, de gyanítom idővel a legtöbbjük kinövi.

2019. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Én se raknék ki ilyen képet, de hogy te mennyire megkeseredett ember lehetsz... 😅😅
2019. okt. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

- Attól függetlenül, hogy sose volt kinn ilyen képem még -

Neked mi a csipa közöd van ehhez? Nincs ebben semmi polgárpukkasztás, önbizalomhiány, egyszerűen csak ezt a profilképet választották. Punkt. Semmi közöd hozzá.

2019. okt. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
A párom pl azért mert csomó pasi irogat neki, hiába van kint hogy kapcsolatban van.
2019. okt. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Megosztanak a párok egy része ilyen képeket hogy megmutassák hogy ők milyen boldogok szerintem ez egy kicsit hasonlít a nyilvános csókolózáshoz viszont az nem illik
2019. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Rég elmúltak már az azok az idők, amikor egy csókolózós kép polgárpukkasztásnak számított.
2019. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Irigy vagy?
2019. okt. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Úgy vettem észre, hogy azoknak van ilyen profílképük meg azok teszegetik ki a nyàlas idézetes képeket, akik bizonygatni akarjàk hogy a legeslegjobb a kapcsolatuk, miközben egy nagy 💩.


Én úgy küszöbölöm ki a kéretlen üzeneteket, hogy csak olyat jelölök vissza akit ismerek.

A többi megy a törlèsbe.

Azt is beállítottam, hogy aki nem ismerősöm az nem tud írni se nekem. Szóval problèma megoldva, ès mèg csak közös csókolózós kèpet se kellett kitennem! 😅😉

2019. okt. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Mert agyhalottak.

Ennek durvább verziója mikor a párnak van egy közös profilja,összenőnek,teljesen elvesztik valódi egyéniségüket.

Ők onnantól nem két külön személy,hanem a párxDD

2019. okt. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Látom pár ember képtelen volt felfogni hogy nem vagy kíváncsi a "mi közöd hozzá" meg *irigy vagy* válaszokra :D na nekik biztos ilyen képük van facebookon, nem tudták magukban tartani :D látod, te vagy a rossz kérdező, nem az ostoba tizen éves szrok akik ha tehetnék még azt is kitennék facebookra ahogyan szexelnek :D


Mindjárt én is irigy leszek tudom. Nyugi van párom, van fent közös képünk de semmi olyan ami nem oda való, csak a két hülye fejünk néz a kamerába azt jóvan :D

2019. okt. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!