Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fordulok ki önmagamból...

Barackoshányás kérdése:

Miért fordulok ki önmagamból néhány ember közelében?

Figyelt kérdés

Mindig is csendes, visszahúzódó voltam, igyekeztem elkerülni a figyelmet, ám nemrég észrevettem, hogy nagyon gázul viselkedem bizonyos emberek közelében.


Hangosan beszélek, röhögök, pedig nekem külső szemlélőként az ilyen lányok nagyon unszimpatikusak, idegesítőek. Ezen kívül beszólogatok nekik/ késztetést érzek arra, hogy BÁRMIVEL felhívjam magamra a figyelmüket, pedig nem jönnek be (vagyis egyikük igen) vagy ilyesmi.

Előfordul, hogy olyan témákról kezdek el beszélni, amik rohadtul nem tartoznak rájuk, kínosak is, de nem tudom magam kontrollálni. A stílusról ne is beszéljünk, néha olya szavak csúsznak ki a számon, hogy magam is meglepődöm azon, hogy ilyet is tudok. Egyszerűen annyira szánalmasnak érzem magam, nem is értem, miért csinálom, de nem tudok leszokni róla. Valakinek van bármilyen tippje, hogy hogy lehetnék újra normális?


17/l


2019. okt. 16. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Megfelelési kényszer. Azt hiszed, h valamit csinálnod kell ahhoz h jogod legyen élni. De nem tudod h mit kell csinálni, mert valójában nem is kell semmit csinálni. Ez szr ügy. De amúgy biztos h tudod magad kontrollálni. Hacsak nem vagy tourette szindrómás. De még akkor is tudod, csak nehezebben.


A helyedben azt csinálnám, h nem lennék olyanok társaságába, akik között ezt érzem.

2019. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!