Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember manapság miért...

Néhány ember manapság miért szereti annyira a cipőket, hogy olyan képeket raknak ki amiken cipőkkel pózolnak, meg olyanokat írnak oda, hogy "sneakerhead"?

Figyelt kérdés
Oké, mindenkinek van valami ilyen dolga, amit szeret, de az már kicsit sok, mikor a haverom a cipőjéről tesz ki képeket, meg a profilképén is a kezében van a cipője, meg olyanokat mond, hogy a cipőjével fog csajozni. Mit lehet egy rohadt cipőn ennyire szeretni? :D

2019. szept. 3. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket mi sose fogjuk megérteni🤷🏽‍♀️

Én rúzs mániás vagyok, de nem posztolgatok róluk a nagyvilágba, de ha másnak az jelenti a boldogságot ,hogy a cipőjeről rak ki képeket...tölem aztán csinálja, engem nem zavar.

2019. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

A sneakerhead kb olyan mint a gamer, aki követi a trendet, járatos a témában, eltudja dönteni hogy az adott cipő megér-e annyit amennyiért adják, vagy csak egy felkapott holmi, amin sokan bukhatnak ha elkapkodják a vételt.


Vannak is ilyen videók ilyen címen "watch before you buy"


Én azért írtam neked, mert nálam is aktuálisak a drágább ruhák, cipő 50-60e ft, egy pulóver 25-30, farmer 20e.


Nekem olyan az ízlésem , bár új cipőnél volt olyan hogy hetekig figyelgettem sok rappert, meg utcai bandatagok fotóit is hogy milyen cipők mennek jelenleg, és bevallom aszerint vettem én is.


Pl az airmax 270-et senkinek nem ajánlom még eredetibe sem, mert már a piacon is ezeket veszik.

2019. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!