Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejlődhetek lelkileg? 16/F

Hogyan fejlődhetek lelkileg? 16/F

Figyelt kérdés

Az iskolában nagyon összeestem, mert tavaly elballagott a barátnőm, és az osztályban alig szól hozzám valaki, én nem akarok kezdeményezni, mert védem magam a beszólásoktól, negatív véleményektől. Azért fekszem le éjfél után, mert csak akkor alszom jól, ha este 10-kor fekszem le, akkor állandóan felnyitom a szemem, és szenvedek, hogy mikor keljek fel+gépfüggő vagyok. A suliban úgy viselkedem, mint egy fogyatékos, most egy barátom van az osztályban, de már ő is inkább egy másik gyerekhez szól, én meg egyedül maradok, nincs padtársam, nem csúfolnak, csak egyszerűen nem foglalkoznak velem. Én olyan tipusú gyerek vagyok, akit nem sok iskolában keresnek, mert nehezen bírható. Nem szeretek tanulni.

Ami érdekel, és szeretem őket: közlekedés, érzelmek, kockulás, Windows

Azért nem tűzök ki magam elé célokat, mert úgysem tudnám őket elérni.

Mit tegyek?



2019. okt. 17. 00:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz nem megyek.
2019. okt. 17. 01:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, ln is elég magamnak való voltam, de jól kijöttem mindenkivel. Mivel elvoltam a saját kis világomban nem nagyon nyitottam mások felé, ez megmaradt 30 éves korom után is. Neked kell változtatnod, úgy változni, fejlődni, hogy jól érezd, jobban érezd magad, de sose megfelelési kényszerből. Ha megelégedsz a mostani helyzeteddel, elleszel benne, akkor azon kapod magad, hogy elrepült az idő és felnőtt fejjel is meg vagy rekedve egy szinten.
2019. okt. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem elégszek meg a jelenlegi helyzetemmel.
2019. okt. 17. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Az jó, minden nap tenni kell a fejlődésért, az apró lépések is nagyon fontosak.
2019. okt. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit kell tenni mindennap?
2019. okt. 20. 21:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Általános Iskolában bántottak, és ezt nem tudom elfelejteni. Ezért vagyok ennyire szétesve. Most 11.-es vagyok
2019. okt. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!