Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz az hogy...

Szerintetek igaz az hogy akinek tetoválása van, de főleg azok akiknek a testük nagy százalèkát borítja tetoválás azok lelkileg sèrült emberek?

Figyelt kérdés
Van facebookon egy csaj akit követek ès kitett egy kèpet amin a fiával volt ès ott jegyezte meg valaki hogy szegèny gyerek mennyire sèrült lehet lelkileg hogy szinte az egèsz teste televan tetoválással.

2019. máj. 5. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam nincs tetoválás és szerintem én is lelkileg sérült vágyok,mi emberek különbözőek vagyunk szóval azért nem minden tetoválásos ember lelki sérült úgy mint akinek nincsen azok sem mind lelki sérültek.
2019. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Marhasag.
2019. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ostoba előítélet, még a kádárista korszakból.
2019. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem mondanám, hogy egy az egyben megfeleltetés, de sokaknál szerintem igaz.
2019. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Akinek van 1db tetoválása, pont az olyan eséllyel lelki sérült, mint az, akinek nincs.

Akinek nagyon sok van, szinte az egész teste, hát az már jó kérdés. Biztos van köztük, aki azért csinálja, mert "szereti a fájdalmat", meg olyan, akire gyerekként nem figyeltek eléggé és most fokozottan vágyik erre, de biztos sok olyan is van, akinek szimplán ez tetszik, ilyen az ízlése.

2019. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az olyanokra gondolok akiken nagyon sok van.
2019. máj. 5. 12:29
 7/7 Vree ***** válasza:
18%

Ez éktelen baromság. Aki teletetováltatja magát, az inkább azt jelzi, hogy már művészi szinten érdeklődik testékítés után. 1-2 tetkó még lehet érzelmi felindulásból, szerelemből vagy tini lázadásból csinált dolog. Amikor már a 10ediket varratja fel az ember, ott erősen mutatja, hogy komolyan érdekli az esztétikai értéke és nem sajnálja a pénzt és figyelmet rá.


Nemtom ezt a hülye előítéletet honnan szedted össze, de felejtsd el gyorsan :D

2019. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!