Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tetkósok, ha lenne egy lehetős...

Tetkósok, ha lenne egy lehetőség hogy ingyen, fájdalommentesen, leszedjék a tetkótokat, belemennétek? Lehet hogy megváltozna a véleményetek azután, tiszta bőrrel lehetne élni.

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Van (volt) valamelyik csatornan egy musor ahol errol volt szo. Szerintem kegyetlen szar lehet ha leegetik a tetkot...
2019. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mit nem! Ezek a rajzok nagyon sokat jelentenek nekem, nem pusztán díszek. Sőt, az pont hogy másodlagos. A számomra hordozott jelentésük miatt kerültek egyáltalán fel. Nagyon sok pénzt kéne nekem ahhoz valakinek fizetnie, hogy belemenjek. És utána úgyis vissza varratnám később, csak még több pénzért (ha már lenne miből) egy extra tehetséges művésszel.
2019. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem azért csináltattam őket, hogy leszedjék. Mellesleg egyiket sem bántam meg, mindegyik jól meg volt fontolva, nem hirtelen felindulásból mentem a szalonba. Mindegyik jelent valamit nekem.
2019. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tetoválásomat sem bántam meg, mindegyiket nagyon szeretem és alig várom a következőket. Mindegyiknek van jelentése számomra, mindegyik ötletnél vártam pár évet, mielőtt felvarrattam volna, mindegyiket igényes szalonokban, jó művészekkel csináltattam, ezen sose spórolnék. Nem akarnám eltüntetni őket, hozzám tartoznak.
2019. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szedetném le, azért hogy utána megint felvarrassam? :D Éltem korábban tiszta bőrrel hiszen nem születtem tetkókkal, pontosan tudom milyen és köszi de már nem kérek belőle.
2019. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Sohasem válnék meg egyiktől sem, hozzám tartoznak.
2019. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!