Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha magamban fejben beszélek,...

Ha magamban fejben beszélek, lehet közben egy másik gondolat is?

Figyelt kérdés

Úgy értem h pl azon gondolkozom h de jó lenne vmi stb aztán közben egy olyan gondolat vagy beszéd is ott van ami az ellenkezőjéről akár meggyőzni.

Az mindkét hang gondolat én vagyok, vagy nem?



2019. okt. 18. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
De igen.
2019. okt. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egy dilemmában akarod leélni az életed, ha a két gondolat ellent mond egymásnak, üti egymást, akkor elōbb útóbb az egyik mellett kell dönts. Ellentmondásos gondolat esetén nem lehetsz mindkettō, lényegében egyik sem vagy, mert az ilyen gondolkodás döntésképtelenséget eredményez, ami sehová sem vezet.
2019. okt. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Valahogy nekem ilyen hulyeseg eszelbe se jutna.
2019. okt. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
3-as te mirol beszelsz? Mert itt egeszen masrol van szo :D
2019. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki más lenne az a másik hang, az ufók az űrből? :D

Persze, hogy te vagy az is, minden, ami a fejedben zajlik te vagy.


Így születnek a döntések, hogy az agyunk felsorakoztatja bennünk az érveket és ellenérveket. Örülj, hogy az agyad több szempontot is kínál, így lehet jobb, átgondoltabb döntést hozni.

2019. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!