Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért váltok személyiséget...

Miért váltok személyiséget magamban?

Figyelt kérdés

Ez lehet furán hangzik, de másképp nem nagyon tudom megfogalmazni a kérdést. A lényeg annyi, hogy magamban szoktam beszélni, több személyiséggel..


Ezt úgy kell elképzelni, hogy pl.

magammal beszélgetek egy témáról, és akkor mintha több ember ott lenne és vitatkoznának.. vagyis előjönnek a személyiségeim


nehéz ezt elmondani, ez valami betegség vagy mi ez? vagy ez mindenkinél így van?



2017. aug. 10. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez teljesen normális.
2017. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van és kíváncsi vagyok a válaszra...még pszichológusnak sem meséltem erről. Mondjuk nálam a magány miatt is kialakult és azért mert nem tiszteltek.
2017. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Talán skrizofrém vagy.
2017. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 XD XD

Egyébként nem normális elég beteg dolog menjél el egy phszihológushoz, az majd megmondja mi ez pontosan lehet hogy majd orvoshoz is el kell menned.

2017. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiii ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet csinálni, főleg akkor, ha egyedül vagyok egész nap. Bár az én fejemben csak két személy szokott lenni.

Amíg nem személyesíted meg őket, nem adsz nekik nevet meg arcot, jellegzetességeket, és nem válik ez mindennapossá, emberek között is, addig szerintem is normális és szerintem az összes ember csinálja ezt, egyfajta pszichikai reakció a külvilágra, önmagunkban megvitatni a dolgokat. Hisz ki lenne a legalkalmasabb a fontos döntések meghozására, mint saját magad?

2017. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog is lehet. Ha úgy érzed a Te személyiségeid, akkor lehet disszociatív személyiségzavar egy enyhébb skizofréniával keverve, ha különálló emberek, akkor lehet, hogy komolyabb skizofrénia.

Szoktak emlékezetkieséseid lenni? Romlott a rövidtávú memóriád? Esetleg úgy érzed pár nem megtörtént eseménnyel kapcsolatban, mintha valósak lettek volna? Ha igen, akkor keress fel egy pszichológust, mert esélyes a több személyiségűség. Nekem is volt, gyógyítható, ne aggódj.

2017. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy ettöl még különleges
2017. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is arra megy ki, hogy különleges legyek, csak megkérdeztem, hogy ez csak nálam szokott-e előfordulni, normális-e meg stb.. 😂😂😂
2017. aug. 19. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!