Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez hogy most érzek így?

Miért van ez hogy most érzek így?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel eddig jó volt a kapcsolatunk. Mármint semmi extra csak néha beszélgetünk és nagyon kedves aranyos volt. Viszont, nem rég tettem ellene valamit ami miatt ő már 2 x kissé emelt hangal leoltott és kicsit még is sajnaltam..de igazat is adtam neki. Viszont, valamit azt hiszem elkezdtem érezni iránta. De nem értem, hogy miért most?

Ez természetes?


2019. okt. 18. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Megtetszett neked az, hogy kissé erôteljesebb volt, olyan "rossz kislány" úgy gondolom. Ez fellángolás, teljesen olyan mint amikor egy lánynak megtetszik hogy a fiú cigizik ;) az meg hogy valamit tettél ellene, azok utan lehet utalni fog de attol meg kialakulhat valami 😄 Sok sikert
2019. okt. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!