Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, ti mennyire bíztok a...

Nők, ti mennyire bíztok a megérzéseitekben?

Figyelt kérdés
És mennyire jönnek be?

2019. máj. 31. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem bízom annyira benne,mint kéne. Vagy inkább nem hallgatok rá, elnyomom. Pedig eddig szinte mind bejött.

30/n

2019. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Női megérzés = a logika és racionalitás teljes hiányának burkoltabb megfogalmazása
2019. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megérzéseknek mindig van valami logikus magyarázata, így visszakeresem magamban mi volt pontosan az a jel, mondat vagy viselkedés, ami először kiváltotta belőlem. Utána azt vizsgálom meg, hogy az érzés eredete hozzám kötődik (valami saját dolgot vetítek ki rá), vagy tapasztalaton alapul és ennek fényében döntöm el, mit kezdek vele.
2019. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Sokszor bírálom felül ésszel, de utólag úgy bő 90%-ban meg szoktam bánni, mert helyesek az első megérzéseim, főleg emberek és jellemek viszonylatban.

Valahányszor érzem az első szemkontaktusnál, a bemutatkozásnál, hogy valami zavar a másikban, akkor utána mindig kiderül, hogy egy valamilyen szinten sunyi/gerinctelen alakkal hozott össze a sors. Aztán ahogy fejlődik az ismeretség, a kapcsolat, úgy felejtem el ezt az érzést, majd idővel az illető elkezdi megvillantani a foga fehérjét, elkezdenek kiderülni a nem is olyan szép dolgok... és ekkor már sokszor késő, mert elkezdtem bízni is benne. Csak rohadtul nem kellett volna. :D

2019. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lilla64 ***** válasza:
100%
Nekem legtöbbször bejöttek,sajnos.
2019. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legpontosabb megérzéseim emberekkel kapcsolatban vannak (talán tudat alatt felismerek viselkedésmintákat, vagy nem tudom) de szerencsejátékban nem hiszem, hogy hasznát venném :D
2019. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi pár èvben már nagyon , ès beis jönnek mindig ! Azelőtt èn is mindig elnyomtam magamban èsszerű èrvekkel pedig akkor is, utólag rájöttem ,hogy bizony heyes volt a megèrzèsem. Nálam a megèrzèsek főkènt embereknèl ès jellemeknèl jönnek be , szinte rögtön èrzem ,ha valaki hazudik ,vagy ha valaki nem az igazi arcát mutatja.
2019. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar maximálisan, szinte mind bejön. Baj akkor van illetve volt, mikor elnyomtam magamban es nem hallgattam rájuk.
2019. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Női megérzés = a logika és racionalitás teljes hiányának burkoltabb megfogalmazása"


Azért nem egészen.Férfiként jöttem rá,hogy sokszor amit racionálisnak és logikusnak gondoltam,az téves volt,és inkább a megérzésemre kellett volna hallgatnom.

2019. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!