Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért végzik el az...

A nők miért végzik el az egyetemet, ha utána pultosok, műkörmösök meg mittudomén milyen egyéb képzettséget nem igénylő hivatást választanak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 19. 13:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%
Értelmiségi nőknek általában drogos,zűrös srácok jönnek be, van egy kollelgina aki jogot végzett és egy maga alá hugyozó alkesz drogos bűnöző pasija van, totál ammonia szaga van a srácnak.
2019. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
1%

A kedves kérdező kieresztette a szellemet a palackból és úgy látszik sokaknak okozott egy kis belső lelki őrlődést. Nem baj, nyugodtan hitegességet magatokat.

Igen, amúgy fentebb jól mondták. A legtöbbje azért megy egyetemre, hogy utána értelmiséginek hazudja magát és alanyi jogon követeljen meg egy magas, izmos, menedzser/mérnök pasit. Miközben annyira értelmiségi, hogy 3-4 éven át csak magolt, mint egy betanított gibbon. Nem véletlenül népszerű a körükben a közgázos képzések is, mert ez az egyetlen olyan szakterület, ami nem igényel intuíciót (ellentétben a mérnök területekkel), a már bevált kliséket jól lehet alkalmazni, a "nemzetközi környezet" köntösébe bújva pedig az üzleti utakon jó nagyokat lehet kefélni olasz/arab cégvezetőkkel...khmmm

2019. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

Mert a szülők mondják? Ugyan nekem nincs diplomám, de az egyik barátnőmmel ez van. Mindig ő volt a példa, hogy mit hogyan kell csinálni, a szülei is elvárták tőle az egyetemet, a tanárai is, ő meg nem tudta, mit akar. 13 évesen döntünk a középsuliról, 17 évesen az egyetemről, kis kölykök vagyunk, akik semmiről nem tudnak semmit. Lediplomázott, dolgozott a szakmájában, nagyon jól keresett, de utálta a stresszt. Végül otthagyta, és személyi edző lett.


Nem tudom, másokkal ez hogy van, nekünk kb minden tanár nyomatta, hogy a diploma alap, anélkül kukásnak sem mehetsz el, hát sokan elkezdtek tanulni valamit, ami totál nem érdekelte őket. Én nem hiszem, hogy amikor mutatják a felvételi ponthatárokat, akkor az a sok síró-rívó fiatal (nő és férfi) mind jogász, meg közgazdász akart lenni.

2019. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikusként végeztem amúgy, igaz, nem egyetemen. Szerinted ahhoz nem kell semmi? Hát... nagyon tudlak sajnálni.
2019. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Tessek:


[link]


"Elmentem foiskolara, es amikor lediplomaztam ugy dontottem buvesz leszek, es pultoskent dolgoztam"

2019. okt. 19. 17:16
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
16: Igen, ezt hívják általánosításnak. Egy nőről láttál egy videót és most úgy csinálsz mintha a világon egy nő se helyezkedne el olyan munkahelyen ami az egyetemi végzettségének köszönhető. Ha meg valaki úgy dönt, hogy pultos akar lenni akkor legyen. Pultosokra is szükség van a világban. Előtte meg lehet azért akart elvégezni egy egyetemet, hogy legyen lehetősége eljönni onnan ha mégse jön be neki.
2019. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, és?

Én meg ismerek olyan férfit, ahol pénzügyi diplomával szakács. És?

2019. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Férfiben ismerek olyat akinek meg van és még is kamionos Svédországban.
2019. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%
Bombanős kérdező már nem csak a bombanőket, hanem kollektíven "a nőket" utálja? :D
2019. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
A pultos is meg a körmös is igényel végzettséget :D Legközelebb jobban próbálkozz.
2019. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!