Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telik a mai napod? Mit...

Hogy telik a mai napod? Mit csináltál?

Figyelt kérdés
2019. okt. 19. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Jól is meg nem is, kavarognak az érzések bennem épp most.

Nem sok mindent,le festett.

2019. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Felkeltem, kávéztam, magamhoz tértem, aztán mostam takarítottam. Olyan háromnegyed egy körül ebédeltem, utána pihentem kicsit, neteztem, kávéztam, aztán nagyot sétáltam a kutyával. Hazajöttünk, adtam neki vacsorát, én is ettem, letusoltam és mostmár csak pihenek. Jó kis nyugis napom volt.
2019. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ma délelõttös voltam, reggel lekéstem a metrót, szóval elég rosszul kezdõdött a napom. Fõnök már ezerszer szólt késés miatt....Hazafelé bementem egy kínait enni plazaba, vettem egy új alvós pólót Meg nadrágot, és beültem egy kávézóba ahol találkozhattam a lánnyal aki nagyon tetszik. Csakhát három szóval lerendezett, de érthetõ mert dolgozott és csúcsidõben mentem be. Aztán elmentem angol tanfolyamra, ahonnan most éreztem Meg.

Ennyi nagyjából, egy percent sem pihentem Ma még, szóval veszem as új pizsamam és megyek aludni mert holnap kezdõdik minden elõröl.

2019. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Köszönöm a kérdést... Egyetemen voltam (posztgraduális képzés, azért van szombaton). Utána felporszívóztam idehaza. Most meg fetrengek az ágyban a laptopom mellett, amíg be nem alszom olyan 10 óra körül.
2019. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Túráztam (25 km-es teljesítménytúra), közben megnéztem a Budakeszi vadasparkot, majd mentem egy kört a Gyermekvasúton. Most meg junk food meg egy film vagy sorozat lesz.
2019. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Dolgoztam, majd elmentem cipőt nézni, de nem találtam meg a tökéletest, így nem vettem. Bementem a Telenorhoz, ahol "megjavították" a wi-fimet, ami az utóbbi pár napban nem működött. Amióta hazajöttem és lezuhanyoztam, azóta pihenek, youtube-ozok.
2019. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Inkàbb csak "agyban"telt a nap, a valosàg nem sok minden.

Reggel fejlesztö-, önismereti-, az én életembe vàgo cikkeket olvasgattam, es teszteltem az agyam hogy érdekes az, hogy reggeli komàs fejjel borzaszto nehéz a (szàmomra pedig rettenetesen érdekfeszitö es izgalmas)szövegeket olvasni/habzsolni, elkezdett zsongani a fejem és mintha fàjt is volna.

Közben szembejöttek persze olyan ajànlott oldalak, ami pont "véletlen" a fülbevalomat reklamozza, vagy cikk pl a notorius késökröl (mint én)es igy megint gyàrthattam a szokàsos összeesküvés elméletem, hogy a telefonom többet tud rolam talàn mint kéne (amugy ezzel màs is jàrt màr igy, masnak is feltünt)

Ès kezdhettem rohanni a csalàdtagommal a megbeszélt talàlkozora (neki szerintem màr fel se tünik ha késem)és vele beszélgettem miközben probaltam nyugodt maradni (màs terveim lettek volna màra, de balhé van ha nem-et mondok-ezen is gondolkodtam hogyan lehetne ezeket a helyzeteket megoldani, mikor erre arra köteleznek akaratom ellenére)

Azutàn ebéd és agyalàs hogy mit tudok kihozni egy "kettétört" napbol. Néztem jo progikat amikre szeretnék elmenni, de utazni is kell, stb, igy azokat szépen beütemezgettem es felvettem kapcsolatokat ismerösökkel ezügyben. Ami nagyon jol esett hogy akit honapokra "félretettem"nem igen kontaktolok vele, mégis azonnal reagàlt, es azonnali igennel, hogy szàmithatok rà :)

Ebéd utàn ujra csavargàs, lehet jobb lett voöna otthon maradni, mert izgalom, adrenalinpotlàsként neki kezdtem vàsàrolgatni nem épp értelmes dolgokat. Pl 2000 Ft is kézfertötlenitö gél gyogyszertàrbol(amire rà van irva hogy mütéti bemosakodàshoz is tökéletes es precizen az is hogyan kell hasznàlni), meg majdnem megvettem halloween re 300 Ft os vilàgitos szellemhangot kiados szellemet, de ellen tudtam àllni. Azaz sporoltam keményen 300 Ft-t es kidobtam 2000-et nagy ésszel. És ez csak az egyik szitu. Kb ilyen nàlam a "tudatos" vàsàrlàs.

Tesztelgettem hogy jé észrevesznek a sràcok, hosszasan néznek, keresik a tekintetem, olyan "mélyrehatoan":D,ezt àllitottam szembe magamban azzal, hogy jé a netes tàrskerin meg csak szorakoznak velem. Milyen érdekes ellentét van a net és az élet között.

Szoval hazaértem egy szatyorni nem kellett volna megvenni dologgal, es kb most nem tudok ràjuk vissza sem emlèkzni, azaz nem tudnàm fel sem sorolni hirtelen.

Este jöttek àtszaladtak baràtok és ennyi.lassan vacsi.


Szoval kb a nagy semmivel telt a nap. Kicsit sajnàlom.de jobb, mintha rosszal telt volna.

2019. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Dolgoztam, de szeretem a munkámat, úgyhogy elég jól eltelt :) Most itthon pihengetek, olvasgatok.
2019. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!