Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell hencegni azzal,...

Miért kell hencegni azzal, hogy ki hova utazgat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kollégàim körében nagy divat az,hogy azzal hencegnek,hogy hova akarnak es hova fognak (almukban eljutni). Peldaul az egyik csak Balira akart menni,aztan a vege szentendre lett :D Én minden evben megyek egy nem eu-s orszagban egy hetre es megsem kotom az orrukra es egyetlen egy kepet sem rakok fel facebookra/instagramra. Ők viszont telepakoljàk a szànalmas szentendrés kiràndulàsukkal a vilàghàlót. Szerintetek ezeknek az embereknek miert jo ez? Koszi elore is a valaszokat.

2019. okt. 20. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Mert feltűnési viszketegségük, vagy közlésvágyuk van. Lehet más is, nem tudom. Felvágás.
2019. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok van ilyen.Szeretik tudatni,hogy hol jártak.Ha valami különleges helyen,akkor hadd irigyeljék őket.
2019. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy feltünési viszketegségből posztolnak. Egyszerűen csak meg akarják osztani az örömüket mással is. Én is szoktam ilyeneket posztolni. Pl egy alkalommal fekete Afrikában jártam, végig posztoltam az utat, érdekesebbnél érdekesebb helyeket, embereket fényképeztem, csomó tudnivalót, érdekességet megosztottam. Nagyon-nagyon sokan kísérték figyelemmel a posztjaimat, egy csomóan megköszönték, hogy legalább gondolatban "velem utazhattak".

Én is szívesen megnézem mások képeit és egyáltalán nem irigykedem. Egyébként pedig valakinek egy szentendrei kirándulás is okozhat nagy örömet, miért is ne.

De persze nem vagyunk egyformák.

2019. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert bunkók.
2019. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!