Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan ismerősötö...

Nektek is van olyan ismerősötök, aki állandóan külföldre utazgat miközben csak egy büfédiplomája/alibi munkahelye van?

Figyelt kérdés
Tesóm exének a testvére nagyon távoli ismerősöm és állandóan külföldre szokott utazgatni (ráadásul nem is akármilyen helyekre) - szó szerint az év minden időszakában - és állandóan töltögeti fel a képeket a facebook-ra. De fogalmam sincs miből, mert csak egy büfédiplomája van (mielőtt valami okos tanácsolná: nem fogom megkérdezni tőle, mert pofátlanság és amúgy is nagyon távoli ismerősöm). Nem tudom ti ismertek-e ilyen embereket? Ezek hogy csinálják és miből? Valószínűleg jó sok kapcsolatai vannak és azt se tartom kizártnak, hogy valaki néha elhívja, de akkor is durva, hogy szó szerint minden hónapban külföldön csavarog valahol. Nem is az, hogy iszonyat drága lenne 1-2 napra kirepülni valahova havonta (ami azért így sem igaz) hanem hogy emellett elvileg dolgozik is valamit (meg más teendő is van az ember életében) és ennyi szabadságot egyszerűen nem lehet kivenni, amennyit egy ilyen ember külföldi utazással tölt egész évben.

2019. jún. 28. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincs diplomám, viszont távmunkában dolgozom mint szoftverfejlesztő, hét számjegyű fizetésért. És igen, sokat utazom külföldre. Szóval ha én a saját ismerősömnek számítok, igen.
2019. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

1:

Nem, nem vagy a saját ismerősöd ,az ismerősök halmaza nem reflektív halmaz.

2019. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Definiáld mi az, hogy büfé diploma. Jó diplomával is kereshet keveset az ember és "értéktelen" diplomával is sokat.


Másrészt nyaralni, utazni lehet kis pénzből is, ha jól meg van tervezve, előre le van foglalva minden. Nem azt mondom, hogy pénz nélkül, de van akinek a havi több 10 ezer cigire megy el, az másnak utazásra.


Illetve munka sem csak 8-tól 16-ig létezik. Vagy sok helyen kifejezetten vannak külföldi "továbbképzések" közben meg persze hogy chillezik az ember ha már ott van.

2019. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincs diplomám, anélkül is sikerült olyan karriert építenem, amivel rengeteget keresek és amivel rugalmasan osztom be az időm, valamint bárhonnan dolgozhatok távmunkában. Havonta, kéthavonta utazom külföldre, méghozzá a saját keresetemből.
2019. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Van, velem járt egy szakra de aztán otthagyta. Nem olyan régen töröltem fészről mert csak a jegyzettarhálás miatt voltunk ismerősök de amíg ismerősöm volt, mindig láttam hogy kb. havonta random országokból rakja ki a fotókat. Neki az apja állja az ilyesmiket aki diplomata. Egészségére, megteheti, miért ne tenné meg.
2019. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt gyakorin csak millios fizetesu emberekkel talalkozni... nem is ertem miert mondjak hogy rosszak a fizetesek Magyarországon :D Amugy nekem is van, még el se vegezte a sulit de egesz nyaron kinn nyaral külföldön. Gondolom apuci kifizeti... Más magyarázat nem igazán van rá.
2019. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

"Itt gyakorin csak millios fizetesu emberekkel talalkozni... nem is ertem miert mondjak hogy rosszak a fizetesek Magyarországon :D"

4-es vagyok, egy szóval se írtam, hogy Magyarországon élnék, már sok sok éve nem :)

2019. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mihago ***** válasza:
44%
Hogyne, rengeteg. Ezeknek van valahonnan olyan háza, hogy a hajadat leteszed, meg zsír új Audija, és mindez állítólag abból, hogy részmunkaidőben szalvétát hajtogat.
2019. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Valami öreg hapsi szponzorálja vagy ő magának keresi meg rá a pénzt különböző országokban..ahol csinál magáról pár képet
2019. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyik büfédiplomás világutazó. Engem nem szponzorál senki, egyszerűen sok külföldi barátom van, plusz leleményes vagyok. Az egyetlen luxus, amit akarok, a 6 ágynál kisebb hostel, munkánál a maximum egy szobatárs, illetve edzőterem. Amúgy idénymunkák miatt utazom annyit (voltam már animátor, pályáztam ösztöndíjakat stb)
2019. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!